Фан Клуб: Работнички

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Оваа година Работнички сигурен шампион како игра
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ako nema titula podgrupata na Romanticari - Rikis Boys( krstena taka poradi Riki Rulz) ke prevzeme drasticni merki , taka da bolje im e na fudbalerite da ja osvojat taa titula( za da nema opasni posledici) :vozbud::pos2:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Ako nema titula podgrupata na Romanticari - Rikis Boys( krstena taka poradi Riki Rulz) ke prevzeme drasticni merki , taka da bolje im e na fudbalerite da ja osvojat taa titula( za da nema opasni posledici) :vozbud::pos2:
абе ке има титула не се секирајте.....ке биде...
кога ке ја земеме riki boy`s ке лудуваат којзнае сто ке прават низ градов ,заедно со нивниот воџа riki rulz....:vozbud: :vozbud: :pos2:
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
denes izgubivme vo revansot od 1/4 finaleto na kupot od Vardar so 1:0
Ama sepak se plasiravme vo 1/2 finaleto
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Utre ja igrame poslednata utakmica ovaa sezona na gradski doaga Napredok
Se nadevame na pobeda,za da ja zaokruzime uspesno ovaa esenska polusezona
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Ајде, шампиони, нека ви е честито! 10 бода предност се повеќе од доволни!
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
videte znas sto ke vi kazam....treba ednas da se zberat site navivacki grupi ama treba stvarno....ne samo da se pisuva po forumo treba ama nisto ne biduva....neka se zatvori taa omraza megu navivackite grupi barem na malce vreme za da im pokazame na Albancite sto sme.....jas sum od strumica se molam na gospod da se vrati belasica vo 1 liga i da igrame so siptarive....ke imame kontakt eden den si iskrivenite faci....daj boze da ima mnogu navivacki grupi so nas....ne biduva veke ni ja kradat drzavat eejjj...mora da se prezema nesto...koj e so mene
 

Kajgana Shop

На врв Bottom