Фан Клуб: Работнички

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Идиоти.Што ќе и се бодови на Победа кога тие веќе си обезбедија опстанок а шанса за Европа немаат.
Што зборувате без врска?Иако ни тоа не ве теши Работнички денес играл со втор состав единствено Лукман и Демири играле меѓу стартните 11.Се чуваат за во среда со купот бидејќи тоа е најважна цел во моментов и не е важно дали ќе победиме во првенството зошто титулата ни е сосема осигурана.
Благодарам ФЦУ,Бобче,СаМес ама ние сме шампиони.

Благорам на сите што не мразат и патат од комплекс ама знаете што викаат децата НИЕ СМЕ ШАМПИОНИ А ВИЕ ЛАМПИОНИ.
Инајискрен поздрав до оние кои вистински ни ја честитаа победата
Извини нејќев да те изнервирам толку :helou:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Извини нејќев да те изнервирам толку :helou:
Не е работата да ме изнервираш туку пред да пишеш треба да знаеш нешто па да го напишеш.Јас само се обидувам да бидам што повеќе конструктивен и да дебатирам со вас.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Зашо бе покажувате дека сте деца. Дај напраите еден фудбалски форум петлиња и таму тропајте глупости.

Работнички е веќе шампион... нема ни мотивација за играње, плус има куп за играње, да не треба нозе да остави во Прилеп... добро е и гол што паднал.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Вчера изгубивме,но тоа не ни беше некоја важна утакмица бидејки веке ја освоивме титулата,а веке во среда не чека и реваншот со Македонија во купот и тука се надевам на поволен резултат и пласман во финалето
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
68
Поени од реакции
1
Rabotnicki ja skroi tabelata so pustanjeto na Baskimi,a spored edna informacija ke izgubi 1-0 u gjorce
 

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Samo neka pustaat ako ima vlast vo zemjava sve toa ke se doznae.Pa moze da bidat lampioni mesto sampioni.
 
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Победа да го победи Работнички не ми се верува сигурно играчите од Работнички не играл 100 % затоа и изгувиле кај мозе Победа да го победи Работнички ХеХеХеХеХеХеХе
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Samo neka pustaat ako ima vlast vo zemjava sve toa ke se doznae.Pa moze da bidat lampioni mesto sampioni.
Лелелеле:pos2::pos2:
Колку се смеам на твоиве постови абе ти сигурно си некое дете од 14 години :tapp:
Не ли ги читаш постовите претходно па да сватиш дискусија што е.Жал ми е што ќе испаднете ама колку си малоумен што не си гледаш своја работа и не гледаш дека одлучувачката утакмица против Шкендија изигравте нерешено.Ме боли к*р за вас зошто ние сме шампиони ама тоа е.
Вие да навивавте со срце сигурно немаше да им допуштите на Шверцерите да ви го земат транспарентот туку ќе се боревте а вие ништо не сте презеле и само сте седеле.:nenene::nenene:
СРАМОТА!!!!!
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Фцу нејкам да се расправам со тебе,но стварно ме испровоцира и морам да ти кажам дека додека ние ке играме со Милан или Барселона во трето квалификациско коло за лш,вас ке ви почне втора лига и ке играте со Дрита,и затоа ако си лјубоморен на нас кажи,па ке те поканиме да изгледаш една европска утакмица,и ти малку да видиш што е фудбал.
А да ке заборавев пишувај на кирилица,попрегледно е
Поздрав
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Фцу нејкам да се расправам со тебе,но стварно ме испровоцира и морам да ти кажам дека додека ние ке играме со Милан или Барселона во трето квалификациско коло за лш,вас ке ви почне втора лига и ке играте со Дрита,и затоа ако си лјубоморен на нас кажи,па ке те поканиме да изгледаш една европска утакмица,и ти малку да видиш што е фудбал.
А да ке заборавев пишувај на кирилица,попрегледно е
Поздрав
Не се секирај сигурно има гледано барем против Болтон и се има радувано на голот.
Нема потреба да го провоцираш и ти него зошто ако он е идиот немој и ти да бидеш.Поздрав:salut:
 

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Da se raspadnete kako klub e najubavo za nasiot grad ubavo si bevte vo treta liga.
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
абе ајде не се правите луди рботнички да се распадне работнички мести бла бла бла ... или заборавате лани како ја изгубија титулата. добро тоа не ни толку важно сега колку што е важно дека работнички е единствената екипа која може нешто да направи во европа ? кој може достојно да не претстави во европа Вардар со ова мизерно раководство , Милано не е ништо повеќе од инстант екипа со големи имиња во тимот , слично како и ренова пред 1 - 2 сезони , пелистер има добра основа , спонзори , млади играчи , раководство кое го сака клубот но уште е далеку од европски успех . така да доста плукате по работнички а фцу сега сите екипи треба да играат за цементарница за да се спасат ? имавте шанса против шкендија и не ја искористивте ? кој ви е крив ?
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
абе ајде не се правите луди рботнички да се распадне работнички мести бла бла бла ... или заборавате лани како ја изгубија титулата. добро тоа не ни толку важно сега колку што е важно дека работнички е единствената екипа која може нешто да направи во европа ? кој може достојно да не претстави во европа Вардар со ова мизерно раководство , Милано не е ништо повеќе од инстант екипа со големи имиња во тимот , слично како и ренова пред 1 - 2 сезони , пелистер има добра основа , спонзори , млади играчи , раководство кое го сака клубот но уште е далеку од европски успех . така да доста плукате по работнички а фцу сега сите екипи треба да играат за цементарница за да се спасат ? имавте шанса против шкендија и не ја искористивте ? кој ви е крив ?
Нема потреба да се замраш такви што го колнат Работнички.Нема потреба да се замараш со некој што жали дека неговиот тим падна во втора лига па се замара со другите зошто му е криво нормално.Нема потреба, зошто јас сум ммногу упатен за што се случува во Работнички ама овој што жали дека Работнички е шампион најпрвин мене ми е жал што го мисли тоа , зошто има комплекс.Не ми одговори на сликата ама тоа мене не ми е ни важно зошто се видела вашата љубов кон клубот.
Поздрав
 
Член од
8 април 2008
Мислења
238
Поени од реакции
0
Чекич:

Брат Работнички е најдобар и тоа е реалност имат пари, имат спонзор, све имат и играт многу добар Фудбал и затоа играја со Болтон 1:1 подобро мозесе но тоа е во европа многу добро не пресавија во најдобро светло и затоа те молам кога ке писес размисли добро ХеХеХе ПП
 

Чекич

Мајкл Оливер судиски боготац
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.998
Поени од реакции
6.305
Чекич:

Брат Работнички е најдобар и тоа е реалност имат пари, имат спонзор, све имат и играт многу добар Фудбал и затоа играја со Болтон 1:1 подобро мозесе но тоа е во европа многу добро не пресавија во најдобро светло и затоа те молам кога ке писес размисли добро ХеХеХе ПП
а што тоа толку глупаво напишав ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom