Фан Клуб: Работнички

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.024
Поени од реакции
609
Na prva ke davat prenos
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Зрински изгуби 6-1 од Партизан...ако не успееме да ги победиме...тогаш сме уште 20години далеку од фудбалот
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Вечерва ќе сум пред телевизорот и ќе навивам за Работнички, како што и секој искрен фудбалски фан би требало да направи. Работнички ја претставува Македонија вечерва, честа на македонскиот фудбал ја брани.
И ќеиф ми е што не игра со Партизан, токму заради србоманите кои попрво би оделе заради Партизан, а не заради НАШИОТ Работнички.
Очекувам победа и пласман понатаму...а зошто не и по групи?
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
mora vecerva da se zavrsi rabotata!

mu treba na nasiot fudbal konecno eden uspeh...
 
F

fantomX

Гостин
Вечерва во 20:00 седам пред телевизор, МТВ1. Да се направи позначаен успех за македонскиот фудбал. Не оти го сакам Работнички, ама ја претставува МАКЕДОНИЈА. Па со среќа за Работинички и барем 3-0 нека биди
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
I jas ke sedam pred televizor i ke go bodram Rabotnicki :D
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Вечерва во 20:00 седам пред телевизор, МТВ1. Да се направи позначаен успех за македонскиот фудбал. Не оти го сакам Работнички, ама ја претставува МАКЕДОНИЈА. Па со среќа за Работинички и барем 3-0 нека биди
И јас исто така ке гледам вечерва 2-0 моја прогноза
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Се чека на вас да го обелете фудбалскиот образ на Македонија годинава...не навивам за нив но денес едноставно морам :eek:lee:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Вечерва ќе сум пред телевизорот и ќе навивам за Работнички, како што и секој искрен фудбалски фан би требало да направи. Работнички ја претставува Македонија вечерва, честа на македонскиот фудбал ја брани.
И ќеиф ми е што не игра со Партизан, токму заради србоманите кои попрво би оделе заради Партизан, а не заради НАШИОТ Работнички.
Очекувам победа и пласман понатаму...а зошто не и по групи?
taka e bate! za takvi samo nozot! ili pak neka idat vo srbija da zivat...ovde ne ni treba takvi! ke recat koi se pa Rabotnicki da navivam za niv! pa koj kur se pa Partizan pa za niv da naviam! A jas mislam deka ke ja ima na MKTV sat, ne na MTV1. Barem taka vidov na www.liveonsat.com
 
F

fantomX

Гостин
taka e bate! za takvi samo nozot! ili pak neka idat vo srbija da zivat...ovde ne ni treba takvi! ke recat koi se pa Rabotnicki da navivam za niv! pa koj kur se pa Partizan pa za niv da naviam! A jas mislam deka ke ja ima na MKTV sat, ne na MTV1. Barem taka vidov na www.liveonsat.com
МКТВ Сат врши сателитски пренос, а МТВ 1 пренос за Македонија
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ajde be rabotnicki ednas da vidime makedonci vo grupite negde. Znam deka mozite.
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ah kolku bi sakal da idem na Grdaski da gledam u zivo ama nema so kogo nikoj ne mi ide ama kako i da e vecer ce bidem pred TV i ce go bodrim rabotnicki moj tip e deka ce tepaat 4-0 ili 4-1
 

Kajgana Shop

На врв Bottom