Фан Клуб: Победа - Прилеп

Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Како мислиш со Дрита да ја нареда ? Овие муабети претпоставувам некој си ги измислува и после си го лади со сите, едноставно нема логика.Победа многу пари има па уште и утакмици че реди.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.052
Поени од реакции
7.819
ќе влегва ацуле бе? :D
озбилно ...каква е состојбата..имате играчи? пари му дава?
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
POBEDA NEMA DA JA PROPUSTI OVAA SANSA PLUS NA PROLET IMAME POVOLEN RASPORED SITE KONKURENTI NI IDAT NA DOMASEN TEREN :)
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.052
Поени од реакции
7.819
POBEDA NEMA DA JA PROPUSTI OVAA SANSA PLUS NA PROLET IMAME POVOLEN RASPORED SITE KONKURENTI NI IDAT NA DOMASEN TEREN :)
ете јас навивам Победа да се врати
Прилеп најфудбалски град е според мене а и пелагониското дерби е интересно :D
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Сега два пати со ред гостуваме кај Маџари и Врапчиште, па на 17 ноември дома со Тиквеш.
 

Alen_001

Недозволен тајтл, внимавај.
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.580
Поени од реакции
1.114
Сега два пати со ред гостуваме кај Маџари и Врапчиште, па на 17 ноември дома со Тиквеш.
Ептен тешок распоред до крајот на есенскиот дел има победа, речиси никој не помина славно на гостувањата кај маџари и врапчиште... А дома го пречекувате Тиквеш кој зема залет (реално не му е местото толку ниско на табела), потоа против дирекните конкуренти Еуромилк и Гостивар кои играат во висока форма...
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
igrame .gosti madrzari i vrapciste .doma tikves/ gosti gostivar .doma rufeja

euro milk gi tepavme [prvo kolo 1:0 dpma :)
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
deneska nesrejcen poraz 10 otkako cela utakmica odbrani za 10ka
nasiot golman nekade okolu 68 min napravi eftina greska koja ne cinese poraz kako i da e VO DOBRO I VO ZLO SO POBEDA !
 

@ MONKEY @

ultras
Член од
12 декември 2007
Мислења
280
Поени од реакции
153
deneska nesrejcen poraz 10 otkako cela utakmica odbrani za 10ka
nasiot golman nekade okolu 68 min napravi eftina greska koja ne cinese poraz kako i da e VO DOBRO I VO ZLO SO POBEDA !
Ако можи подетални информации за гостувањето, и ако има слика и видео поставете, а за натпреваров баш се надевав дека че освоиме 3бода во најлош случај 1бод(n) , ама тое.....
 
Член од
10 јули 2011
Мислења
385
Поени од реакции
205
Денеска бев сведок на најголемото промашување од ко одам на фудбал.Стварно јака утка :)
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ~A~

Kajgana Shop

На врв Bottom