Фан Клуб: Пелистер

spb

Битола ах моја битола...те уништија селјаците...
Член од
7 ноември 2012
Мислења
146
Поени од реакции
70
Naredno kolo so Vlazerimi ke se vidi kolku se pojacaja i koja e realnata slika za pripremite.
Poraz vo Kicevo treba da znaci i sut karta za Sterc. Nema opravduvanke veke za eventualen neuspeh protiv bilo koja ekipa vo proletniot del.
Хаха.Само за лошо мислиме бе коментатори.За то и пљампач те викат
 
П

Пљампач

Гостин
Форум е бе дечки...
Се коментира се шо е поврзано со клубот и добри и лоши работи.
То шо е добро и чини ќе го пофалиме, то шо не е во ред и не е нс повидок за да се подобри, нормално(добронамерно) дека ќе го критикуваме.
 
Член од
2 септември 2016
Мислења
611
Поени од реакции
1.092
Форум е бе дечки...
Се коментира се шо е поврзано со клубот и добри и лоши работи.
То шо е добро и чини ќе го пофалиме, то шо не е во ред и не е нс повидок за да се подобри, нормално(добронамерно) дека ќе го критикуваме.
tesko vi odi falenjeto tebe i utre na 2-3 ovde
 
П

Пљампач

Гостин
Штом ви сметат моите постови тука, тогаш во иднина нема ни да постирам поќе н аовај фан клуб.

Поздрав и секое добро.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: spb
Член од
25 август 2019
Мислења
291
Поени од реакции
384
Ne gledavme ne znajme kako izigraja dzabe muabeti.... 3:0 mi deluva ubedliva pobeda seedno protiv koj i kade... najbitno e i na gosti da pobedvame ne samo domasni natprevari ke vidime dolga e nivata za oranje do maj ;)
Автоматски споено мислење:

Ne gledavme ne znajme kako izigraja dzabe muabeti.... 3:0 mi deluva ubedliva pobeda seedno protiv koj i kade... najbitno e i na gosti da pobedvame ne samo domasni natprevari ke vidime dolga e nivata za oranje do maj ;)
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Треба со посериозен противник да видиме, Кораб се распашана банда.
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.013
Поени од реакции
7.730
vo gosti ke se kazi se kako ke se ponashat korab ti e selsko nivo ne mozi da e merilo
 
Член од
25 август 2019
Мислења
291
Поени од реакции
384
Tocni ste ama ako izgubevme ili nereseno sega ke pukase forumov :D na gosti ke se vidi kolku sme jaki ako pobedvam 2-3 razlika znaci delime od site i zasluzvame prva liga...
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.878
Поени од реакции
7.263
Tri nula nemame tepano vreminja ako ne ja racunam pobedata na ohrid vo gosti ja gledav vcera dominiravme a korab brzo primna gol inaku se opasni nemaa nitu eden poraz vo pripremite a igraa i so renova i drugi klubovi inaku ke ima snimka ke mozi da ja gledate no fakt e deka sme podbreni ama za kolku ke vidime vo kicevo slednoto kolo steta denes so labnunista tepa vo 90 i 93 minuta no sepak se zavisi od nas ovie tri(vlazrimi i kadino vo gosti a labnunista doma) sega da gi tepame so red ke bidi top
Fazliu pak bese najdobar deteto deli no mora da se spomeni deka site igraa dobro imavme uste dve tri snasi edna stativa preceka itn... A korab udari od dalecina i edna sansa po greska na kordoba koj pak bese dobar vo napad na sredina ko ke se vrati spirkoski ke bidi polesno nebitno sega e najvazno da pobeduvame se drugo ne e vazno





Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Филип Бошковски уствари повреден е што ни на подготовките не го видов да игра, или тренерот нешто не го ферма?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.878
Поени од реакции
7.263

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.878
Поени од реакции
7.263





Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom