Фан Клуб: Партизан

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Има некој линк за да гледам на нет?:helou:

Стеванович изјави дека нема да се брани а игра со 1 напагач.:tapp: Промашиа пенал Бриш.Ајде казна сега.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Срамотилаци!!!
Ако не победат со Рад на гости до крај на првенство со младинци и нов тренер...
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Јас сум за веднаш да се смени Стеванович.:toe:
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
До Јануари има потпишано...
Ајде сега сите што плукаа по Јокановиќ нека кажат нешто,барем имаше резултати какви такви,сега???!!?
1-1 на сите три утакмици на гости у Српска лига,ако не тепаат со Рад и ДЕФИНИТИВНО мора да се смени нешто у клубот.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Најверојатно да Јануари вака ке се гура,со тиња тренер,потоа на полусезона ке се бара нов тренер,изгледа е најдена веке неговата замена,се шушка нешто Лотар Матеус :)

Тоа е со Јокановик имавме криза,но не требаше одма да се брка човекот од неговата функција,иако се знаеше дека со него ги имаа најдобрите резултати Партизан,а можеше и нешто повеке да направи и во Лига Европа.
 

vac 13

партизановец
Член од
21 мај 2008
Мислења
5.426
Поени од реакции
530
Водиме 3-1 на гости со Рад,2 гола на Клео и еден на Фејса,има минута по минута како иде играта на сајтот на ФК Партизан и играме добро,правиме доста шанси...
 
Член од
7 септември 2008
Мислења
371
Поени од реакции
109
2:3:vozbud: многу тешко прва победа на Партизан во гости оваа сезона, потребни се промени во сите структури на клубот за да бидеме шампиони оваа година.
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Нека ни е честита победата, прва на гости... и се надевам дека конечно тргна серијата победи која ќе трае уште долго :smir:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Нека ни е честито победата,редно беше да се тепа...

На железничка станица пред утакмица се затепале Јунајтед Форс и Алкатраз...
Радарите со себе носеле све и свашта од шипки,палки,а и ножеви биле најдени кај неколку души...
Приведени на двете страни,а имало повредени од Алкатраз,башка и Јунајтед Форс биле три пати повеке од Алкатраз.

Покасно слики.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom