Фан Клуб: Партизан

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
НЕ БИ ЈЕ ЈЕБ'О ЈАААААААААААААААААААААААА КУРВА ЈЕ ЦИГАНСКАААААААААААА ЗА МНОГО ГОДИНЕ РОЃАЦИ
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Интересен факт. Партизан на 7 години игра групна фаза ЛШ. Сезоната 03/04, 10/11. Време е традицијата да продолжи. 2017/2018 Групна фаза ЛШ бато.:D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Да смо живи и здрави, сви се надамо на тој, само нек потрае малце повише еуфорија, овакви титуле и победе ретко се дешавав
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Како тргна звезда на почеток беше заебано ал им ја свртеа цела игра на кондиција партизан :D
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Со среќа нов тренер, па од есен да играме Лига на Шампиони
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Да видиме што ќе напраи и колкав буѓет ќе му дадат
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Лесно против Будуќност, мада не сум превише задоволен. Џурџевич се замислува дека е бог и батина, мислам дека и односот Леонардо - Џуревич е на ниско ниво, очекувам Партизан да продаде бар еден до крај од летово за мир у кучи.
Тавамба не е материјал за Партизан, може да се проба као штопер знае добро да се гради али бог му дал две леви нозе .:pos:
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Ако некого мора да продаде тоа е михајловиќ бидејќи е големо ѓубре, а братот Тавамба не го гледај преку призма на стрелец, туку преку призма на некој кој им прави простор на соиграчите и им дели топки ;)
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Ако некого мора да продаде тоа е михајловиќ бидејќи е големо ѓубре, а братот Тавамба не го гледај преку призма на стрелец, туку преку призма на некој кој им прави простор на соиграчите и им дели топки ;)
Неможе така да го гледам кога пет пути сам искочи пред гол и се избрука.:D
Битно е каква ќе биде разврската со Урош и Леонардо. Последно е дека Леонардо играч само ради Гробари и дека со управата е раскаран, реално е да се очекува дека ќе си иде.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Неможе така да го гледам кога пет пути сам искочи пред гол и се избрука.:D
Битно е каква ќе биде разврската со Урош и Леонардо. Последно е дека Леонардо играч само ради Гробари и дека со управата е раскаран, реално е да се очекува дека ќе си иде.
Ке видиме деновиве, али треба да му се даде милипнчето бидејќи е 75% од екипата, ја реков не е гол играч Тавамба, затоа и промашуваше, јебига...
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.136
Мртвиот циганијакос ни се падна, ако не ги е*еме на терен, ке ги е*еме здраво на трибините
 

Kajgana Shop

На врв Bottom