Фан Клуб: Панaтинаикос

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ovde mozete da pisuvate se za Klubot Panatinaikos
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
Јас сум секогаш искрен ке бидам и овој пат...Омилен еврповски играч ми е Диамантидис и ако ми е срам да го кажам тоа некогаш...А во Европа сум за Панатинаикос...:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
владееет во грчката кошарка никој не може да се рамне со них
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
абе шо пишувате....за такви педери не вреди тука тема за нив да се отвара,,,,,,
 
А

Ајсшутер

Гостин
Не треба тема за вакви педери бе што отварате ццц
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
епа и јас тоа им го кажав и мислам ако може модераторот админот да ја избрише...
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Да ми се губите од пред очи!!!
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Каков панатинаикос бе маани таму
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
алооооооооооооооооооооооооооо бришете ја темата.........има ли тука администратори и модератори
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
ADmini aj ve molam brisete temava ,i ban za maloumnikov hristov , dosta veke od negovite maloumni postovi , samo go true forumov
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
ADmini aj ve molam brisete temava ,i ban za maloumnikov hristov , dosta veke od negovite maloumni postovi , samo go true forumov
Што е бе?Сега не сакам да те навердам бидејки ке ме банираат иначе...Идиот си бе ...Да во европа сум за Панатинаикос,јас сум кошаркар тренирам кошарка 5 години и не интересира политака на Грујо или Караманлис ме интересираат добри играчи и добри клубови,ме заболело мене дали Панатинаикос е од Грција или од било каде...Од сите тренери во светот најмногу го ценам ОБРАДОВИЧ,Диамантидис ми е омилен играч и што сега ми можеш ти?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Seljace edno prodadeno , duso sitkacka, ne e za toa dali e politikata na grujo ili na branko ili na amdi , ednostavno postoi nesto sto se vika naciolna gordost, lubov kon svojata zemja, dostoinstvo . Ama ocigledno toa nesto ti go nemas smrdle edno ligavo 13 godisno ti mene ke mi zboris, mislis igras kosarka 5 godini i tatko ti go cisti parketot vo salata i jak mangup si? E od takvite , sto mislat deka ako ne se zamaraaat so svojata drzava ke bidat poEVROPSKI nastoroeni , sve ke otide u 3 lepe
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
Seljace edno prodadeno , duso sitkacka, ne e za toa dali e politikata na grujo ili na branko ili na amdi , ednostavno postoi nesto sto se vika naciolna gordost, lubov kon svojata zemja, dostoinstvo . Ama ocigledno toa nesto ti go nemas smrdle edno ligavo 13 godisno ti mene ke mi zboris, mislis igras kosarka 5 godini i tatko ti go cisti parketot vo salata i jak mangup si? E od takvite , sto mislat deka ako ne se zamaraaat so svojata drzava ke bidat poEVROPSKI nastoroeni , sve ke otide u 3 lepe
Навредувај нема проблем,ако мислиш дека со навреди ке добиеш нешто оК,јас не се навердувам-а ти ке си добиеш бан:pos2:...Во спортот нема политака,јас како држава ја мразам Грција,ама го сакам како клуб Панатинаикос,го сакам Диамантидс,го сакам Обрадович...
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
"Navreduvaj nema problem" e radi istiot stav 100 000 makedonci ( megu koi osekam i ti ) otidoa i godinava u Ciganerija na odmor . AJde brisete temava ve molam
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.495
Поени од реакции
4.058
"Navreduvaj nema problem" e radi istiot stav 100 000 makedonci ( megu koi osekam i ti ) otidoa i godinava u Ciganerija na odmor . AJde brisete temava ve molam
Па ти наверудваш лично бе ....Смрдлак,татко ти ке ја чисти салата?Што се замислуваш бе ти п****о центарче Штерјо да не е татко на тебе па шо толко се занесуваш,или па Грујо ?:pos2::pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom