Фан Клуб: Олимпик Лион

Член од
8 декември 2009
Мислења
2.560
Поени од реакции
1.844
Честито пласман !!!! Зверови сте. :vozbud::vozbud::vozbud:
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Честито пласман и од мене :helou:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Честито четврт-финале момци заслужено отидовте.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.487
Поени од реакции
15.500
Честито пласман понатаму...Пјанич и Делгато> Роналдо и Кака:pos2:
 

Timmy_SR

Куката
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.432
Поени од реакции
722
Пред се браво за храбрата игра на фудбалерите на Лион кои не подлегнаа на притисокот од трибините и од ѕвездите на Реал. Честитки сосема заслушено!:vozbud:
 
Н

'Никола'

Гостин
Ако има фанови на Лион од Македонија, искрено ви го честитам пласманот во 1/4 финале, заслуживте. Повторно ѕвездите беа симнати.:)
 
Член од
6 септември 2009
Мислења
2.538
Поени од реакции
759
Transfer runors from Real Madrid: "Perez is planning to give 250 milion euros, together with Cristhiano Ronaldo and Karim Benzema for Miralem Pjanic" Anyone who can confim this ?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
8.926
Поени од реакции
4.856
Transfer runors from Real Madrid: "Perez is planning to give 250 milion euros, together with Cristhiano Ronaldo and Karim Benzema for Miralem Pjanic" Anyone who can confim this ?
100% True. Tomorrow it will be confirmed.

Честито пласман. Да е здрава и жива секоја екипа која ќе го тепа овој Реал. Искрено и даље нека идат.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Честито пласам понатаму, заслужено свака част:smir::smir:
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
10.731
Поени од реакции
8.601
Честитки честитки честитки!!! Браво Лион!!!
Поздрав од таборот на Манчестер Јунајтед фанс!
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
11.436
Поени од реакции
7.689
За сите педерчиша што го потценивте Лион :bip:
хахах

Фала фала :wink: :wink: на честитки и поздрави :)
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
313
Поени од реакции
7
Браво момци одлична игра вечерва. Малце да се спуштат на земја ''кралевите'' и да видат дека не е се у парите и супер-звездите. Заслужено одите понатаму. позз
 

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Честитки за пласманот во 1/4 финале.
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Cestito plasman
Od mnogu falenje toa gi snajde:vozbud:(real)
 
На врв Bottom