Фан Клуб : Овче Поле

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Abe miki so e ova zakani od drugarcinjata tvoi...Pa neli bevme orthodox :D:D:D Aj bez karanje vi doagame 3-4ca da ne setate malce da nabacite nekoja...preku kur od ovie od kavadarci vise:D:D:D


Nightmare nemaj gajle,drugarcinja sme ama ima nekoj poedinci i kaj nas i kaj vas sto provociraat....ali nemaj gajle :helou:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Скопјани нема фан клуб дека не провоцирате и дека не ја испосеравте темата со вашите глупости.. Браво за Овче Поле изненадувањето годинава :):):helou::helou:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Скопјани нема фан клуб дека не провоцирате и дека не ја испосеравте темата со вашите глупости.. Браво за Овче Поле изненадувањето годинава :):):helou::helou:

dajte be bez vregjanje...inace fala za komplimenti....
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Ае доста карање...се изнервирав и морав да го пишам тој пост предмалку
SorrY,Несакав никој да навредам

Поздрав,
Кристијан

И да може ортодокс :helou:
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Скопјани нема фан клуб дека не провоцирате и дека не ја испосеравте темата со вашите глупости.. Браво за Овче Поле изненадувањето годинава :):):helou::helou:

Koj sere be pocni od prva strana ke vidis dali imalo provokacii nekoi,se nie sereme,se nie zaebuvame,abe sto luge ke bevme ejjjjjjjjj
 

Ovce_Pole-9

^Tennis Lover^
Член од
12 декември 2008
Мислења
234
Поени од реакции
14
Lelee so e voa,samo provokacii.Pa celo vreme citam ,citam da najdam nekoja informacija koga ke se igra slednata utakmica doma,koi sme na tabelata...ama gledam samo provociranje i vreganje...Pa dajte nekoj neka pise nekoja novosta za nasite ako e informiran.Inaku golem pozdrav do site fanovi na Ovce Pole:helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
Овче Поле кој си ти ? Поздрав до тебе....

Па вака иди на тренинзите ако си од Св.Николе,и ке глеаш новости кој дали некој нов играч дошол и сл.? Овде тешко би дознал нешто новост оти овде само од провокации стоиме

Поздрав,
Кристијан :helou:
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
Abe dobri se ovcari , ostajte gi . Ne se kondomi kako toa lozarite.
:pos2::pos2::pos2::pos2:

Козарите или Овчарите?! Тежок избор :kesa:
majakati ili sestrati lesen izbor

Абе за Скопје за тоа "метрополата" само 1963 и ништо повеке...се замишљаваат дека се ДЕЛИЈЕ или ГРОБАРИ.Ае поздрав провокатори сељачишта едни:baeh:
respect brate taka e
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
abe se te svakam znam deka ne ti se sviga toa so arhangelce pisuva sekade ama toa tvoja li rabota e???-ima si koj treba da vnimava na toj problem

Моја работа е...Ја читам и мене ме замара дечкото...Можам слободно да го пријавам и никад да не се појави више на форум...

abe na tebe ne ti sa jasni puno rab zatoa ne ne zamaraj i jas ke ti kazam mars posto ova e nas fanklub cao seljaciste iskompleksirano

pupone ovoa krlezite tesko se cistat ama kaj i da e ke gi iscistemo
Љаксе, не се фурај да не те стигне гепек-вожња... Тебе не ти се јасни пуно работи, правилата у баскет не ги знаете а ми се праите Гате 13 ...

ostaj go ne vrede da se karas bitno ovce pole da igraat vo play-off:helou::helou:
pozz

Нека влезе слободно...6-то место за вас и играње со Амак во 1/4 финале...Доста ви е за прва сезона...

brate toa e najbitno a ne da se karamo so seljacista kako marko-mzt pozz do nego

По3343 и до тебе љаксе ... Сами со себе се карате пошто сте ограничени у мозоците...

i do majka ti a krkic nema sestra:pos2:

so cekas ubij se

Ќе напраиме ако нема, тоа е најмал проблем...

eve nekolku seljaci sto provocirtat a posle koga gi oteras u PM kvicat
Ај преиспитај се малце...Посети некоја установа и види дали ти е добро...

Абе за Скопје за тоа "метрополата" само 1963 и ништо повеке...се замишљаваат дека се ДЕЛИЈЕ или ГРОБАРИ.Ае поздрав провокатори сељачишта едни:baeh:

Богами, за вас сме Гејт 13 да ти кажам...1963, кој јаде гомна сеа ???

Аман бе другар.:tapp:Кај си видел ти на друг форум или било што...Тема за провоцирање:kesa:Па дајте малку да се дискутира за кошарка.:nesvest:

Чек прво правилата да ги научат па после ќе дојдеме до тема каде што ќе може барем малце да се збори за кошарка...Вчера се испилија и мислат одма тука ќе продаваат муда за бубрези...

CIRKO postot na Xacker ne bese generalno za tebe.....toj taka kaza bidejki imase nekolku navredi i provociranja od Bojan Familija i Marko MZT........ama se nadevam deka se ke bide OK......sekoj e dobredojden na fan klubot......ne sum jas toj sto kazuva koj da pisuva ili da ne pisuva ama barem da bide se korektno......ajde :salut:
Ај и ти види кој прв почна...

:pos2::pos2::pos2::pos2:


majakati ili sestrati lesen izbor


Моја лична проценка е дека имаш 8 години....Ахх, компјутер за секое дете, тибам проектот на владата..:tapp::tapp::tapp:.Вакви грешки не смеат више да се праат...
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
Моја работа е...Ја читам и мене ме замара дечкото...Можам слободно да го пријавам и никад да не се појави више на форум...



Љаксе, не се фурај да не те стигне гепек-вожња... Тебе не ти се јасни пуно работи, правилата у баскет не ги знаете а ми се праите Гате 13 ...




Нека влезе слободно...6-то место за вас и играње со Амак во 1/4 финале...Доста ви е за прва сезона...




По3343 и до тебе љаксе ... Сами со себе се карате пошто сте ограничени у мозоците...




Ќе напраиме ако нема, тоа е најмал проблем...



Ај преиспитај се малце...Посети некоја установа и види дали ти е добро...




Богами, за вас сме Гејт 13 да ти кажам...1963, кој јаде гомна сеа ???




Чек прво правилата да ги научат па после ќе дојдеме до тема каде што ќе може барем малце да се збори за кошарка...Вчера се испилија и мислат одма тука ќе продаваат муда за бубрези...



Ај и ти види кој прв почна...





Моја лична проценка е дека имаш 8 години....Ахх, компјутер за секое дете, тибам проектот на владата..:tapp::tapp::tapp:.Вакви грешки не смеат више да се праат...
abe ono PC za sekoe dete ama i drug proekt imase vladata PC za sekoja selska kobila
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
abe ono PC za sekoe dete ama i drug proekt imase vladata PC za sekoja selska kobila

Аха, епа не знам за тој...Вие сте по тие ствари...Ваш домен на делување е све со префикс ''селски'' ...
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
MARKO MZT jas te molam a i drugite clenovi koj sakaat da diskutiraat na temata da prestanat so vregjanje i provokacii.........ako imate nesto pametno da kazete daj kazite.....samo bez vregjanje-selski kobili,seljacista,1963.........daj da bide gotovo vekje ednas....so ubavo pocnavme diskusija i do kaj dojdovme.....provokatori ne se potrebni na temata :smir::smir::smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom