Фан Клуб: Наполи

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
дајте голчињата бе растурил пандев, убо шо му списка на тренерот
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Хахахахахахаха извадиле не извадиле пак се Наполи подобри од Јувентус па и од сите други екипи од Калчо Лигата :D. Едноставно Наполи и Арсенал најдобри :love::love:.
 
А

Анноун

Гостин
вечер има да грми во Неапол

Спикерот : GORAAAAAAAAAAAN
Публиката : PANDEEEEEEEEEV

x 10 пати
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
вечер има да грми во Неапол

Спикерот : GORAAAAAAAAAAAN
Публиката : PANDEEEEEEEEEV

x 10 пати
Секако има да грми без разлика на тоа дали ќе даде Пандев гол или не ама очекувам од него не еден, не два, него повеќе :vozbud: а и уште нешто Forza Napoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :love:.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
А што, ти демек навиваш за Наполи?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.963
Поени од реакции
195.487
Девојче не беше ти за Арсенал? Сешто...
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
На каде дува ветерот,за нив е :icon_lol:
А што ви е гајле за кого навива,јас колку што знам навиваше и за Арсенал и за Наполи истовремено...
Па и да си навива за Наполи,нејзино право,никогаш не е доцна за кого да избери да навива.
Не знам што ви смета вас тоа... Наполи симпатична екипа се, секако дека ќе има фанови... дали сега или понатаму.... ;)
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
А што ви е гајле за кого навива,јас колку што знам навиваше и за Арсенал и за Наполи истовремено...
Па и да си навива за Наполи,нејзино право,никогаш не е доцна за кого да избери да навива.
Не знам што ви смета вас тоа... Наполи симпатична екипа се, секако дека ќе има фанови... дали сега или понатаму.... ;)
Точно и двата клуба си ги сакам и не ми е битно вашето мислење, битно е моето ;). А за А.М. фала за подршката бар ти ме одбрани :).
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.287
Поени од реакции
15.484
Јас навивам за Интер, али си ги симпатишам и Наполи, многу убаво фудбалче играат, само ќе видиме како ќе постапи Де Лаурентис со тимот што го има моментално.
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.529
Поени од реакции
1.508
ако бе и Наполи треба да има навивачи, голем клуб е, заслужува :)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Јас навивам за Интер, али си ги симпатишам и Наполи, многу убаво фудбалче играат, само ќе видиме како ќе постапи Де Лаурентис со тимот што го има моментално.
Ги симпатишаш како да не ги симпатишаш, сезонава 3 порази од 3 натпревари имате од Наполи ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom