Фан Клуб: Наполи

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
idete i site frlete se vo Vardar ... napoli be lugje c c c cc c , zosto ne si napravite fan club Pandev(seljak) i tolku , tamu si pisuvajte kolku sakate , ako dogodina pandev zavrsi vo Anzi , vie za Anzi li ke bidete ?
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ А шо те боли тебе ку*от за кого навиваат они, и дали ќе навиваат за Анжи ако отиде Пандев таму? Да не треба од тебе дозвола да добијат?
Ако не те интересира, не влагај на темава и не паламуди многу.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
idete i site frlete se vo Vardar ... napoli be lugje c c c cc c , zosto ne si napravite fan club Pandev(seljak) i tolku , tamu si pisuvajte kolku sakate , ako dogodina pandev zavrsi vo Anzi , vie za Anzi li ke bidete ?
На тебе изгледа оште те боле ланскио гол шо ви го свирна Гочето :))))
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
На тебе изгледа оште те боле ланскио гол шо ви го свирна Гочето :))))
To4no me boli sto eden neandertalec mi dade gol , zatoa sega nema da dade nitu eden i ke se posramotuva ke promasuva prazni golovi , mislam so cesena bese poslednata utka od mnogute koj sleduvaat .... pozzzz ajde pedala
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
To4no me boli sto eden neandertalec mi dade gol , zatoa sega nema da dade nitu eden i ke se posramotuva ke promasuva prazni golovi , mislam so cesena bese poslednata utka od mnogute koj sleduvaat .... pozzzz ajde pedala
Така така, искажи се што ти лежи на душа.


Иди плачи во фан клуб: Баерн Минхен, не тролај тука.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.881
Поени од реакции
7.322
Го посравте чоеков:icon_mrgr:
Со кој игра иначе Наполи следна утакмица во лига?
 
А

Анноун

Гостин
To4no me boli sto eden neandertalec mi dade gol , zatoa sega nema da dade nitu eden i ke se posramotuva ke promasuva prazni golovi , mislam so cesena bese poslednata utka od mnogute koj sleduvaat .... pozzzz ajde pedala
gomez има промашувано од 45 сантиметри ( покажа дека тоа е возможно физички ) , така да GTFO ако ти пречи нешто .
 
Член од
14 август 2010
Мислења
795
Поени од реакции
510
forza NAPOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIII NAPOLI RULZ ovaa godina sakate priznate sakate ne ovaa god napoli e mnogu silen za titula napoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Што прави нашиов, додека другите победуваат... игра воопшто?
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Што прави нашиов, додека другите победуваат... игра воопшто?
Да ти кажам во првото (цело) полувреме само во една гол шанса влезе и ја утна се исплетка во ножината, и после беше сменет во 50 минута ... така да сметај во 50 мин само во 1 гол шанса влезе и тоа се исплетка самиот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom