Фан Клуб: Милениум - Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Јове Ќурчиев нов играч на Милениум, а? :)
И да ти ебам информираниот :) Ако успееме да го регистрираме да.Се повреди Даниел Милановски, и нема да игра најмалку 1-2 месеци па ни треба друг играч :)
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
И да ти ебам информираниот :) Ако успееме да го регистрираме да.Се повреди Даниел Милановски, и нема да игра најмалку 1-2 месеци па ни треба друг играч :)
Епа само ти ли бе да бидеш информиран, мора малку и јас твоја школа :pos: Вчера си зема исписница од Овче Поле, од таму знам... и ми кажаа дека во Милениум ќе играл :toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Епа само ти ли бе да бидеш информиран, мора малку и јас твоја школа :pos: Вчера си зема исписница од Овче Поле, од таму знам... и ми кажаа дека во Милениум ќе играл :toe:
Како што јас дознав, треба денес во Струмица да дојде, а ако клубот успее да го регистрире ќе остане тука.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Кој е тој бе на што позиција игра добар ли е?:vozbud:... Иначе ного ќе отсуствува Даниел бе шо толко е повредан?:tapp:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Добар играч е, не е некој техничар со топка, а и не е многу прецизен, но игра многу добро во одбраната и има висок скок... може да игра на позиција 3, а и може како ниско крило на позиција 4... мислам дека ќе биде одлично засилување за Милениум :smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Секој со свое мислење, но јас мислам дека Дани е подобар од него :) Му посакувам најбрзо можно заздравување од повредата, и го чекаме пак да се врати.

Утакмицата со Вардар Центар е одложена, со објасување дека многу болни играчи имал Вардар.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Секој со свое мислење, но јас мислам дека Дани е подобар од него :) Му посакувам најбрзо можно заздравување од повредата, и го чекаме пак да се врати.

Утакмицата со Вардар Центар е одложена, со објасување дека многу болни играчи имал Вардар.
Саа треба службено право шо:tapp:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ми не викам јас за тии само, било кој и да се, а ако се болни нека одложат 1 недела понапред а не денеска:tapp:
Тимче бе :tapp:Они ќе знаат пред една недела оти играчите ќе и се разболат чера, или некни ? Ох мори мајко.:nesvest:
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Ултимејд Баскет - Милениум недела 18 часот.Гостуваме во Прилеп и очекуваме победа.:helou::helou:
 

Спасев

Партизан, Мајами Хит
Член од
30 април 2009
Мислења
1.947
Поени од реакции
239
Пораз на Милениум со 8 поени разлика.Сите биле катастрофа а за овој новиот може да се каже ОК играч.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ми не викам јас за тии само, било кој и да се, а ако се болни нека одложат 1 недела понапред а не денеска:tapp:

Е дрво си бил и стварно си немал акл нек си еба мајката :pos: :pos::pos: :pos::pos: :pos::pos: :pos:

Лошо ти влијаа таа марулата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom