Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Оф забле грдо! Пенал немаше, требаше слободен и чист црвен за голманот!
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
аааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
аман бе Роналдињо аман:tapp:

овие го искршија Пато:nerv:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Да да.. Пенал.. Колку што беше тој со Киево толку и овај... Али вистината се виде, го утнавте!!
Ова не било пенал?! Ти си луд. Што сакаш да фати и со нож да го заколе Пато? Уствари што се чудам кога не сваќаш ништо. Од навивач на интер не очекувам некое поголемо фудбалско знаење....
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.503
Поени од реакции
42.997
Да да.. Пенал.. Колку што беше тој со Киево толку и овај... Али вистината се виде, го утнавте!!
Да гледаме вака на ситуацијава, според тоа што го видов беше внатре, само не ми е јасно зашто се бунеа играчите на Палермо дека било надвор зашто во таква ситуација Амелија требаше да добие чист црвен картон . Фаул имаше, пенал имаше, само незнам зашто Рони шутна во долниот десен агол, 90 % од изведените пенали и во Барса а и тука сезонава со Сампдорија му се на левата страта високо .
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Така е се виде дека беше пеналче ако дувнеше надвор ќе јадеше овој црвен Амелиа...него незнам сеа што ќе биде леле Пипо влезе:jaj:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Го утепаа Пато. Сеа може само да замислам како остро ке му идат на Пипо. Среќа што е итар за такви ситуации па ке се извади.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Пичк мајчин му ебаа на Пато...

Инаку со ваква игра тешко до 3 бода, оној Миколи мора да се скроти :)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Ова не било пенал?! Ти си луд. Што сакаш да фати и со нож да го заколе Пато? Уствари што се чудам кога не сваќаш ништо. Од навивач на интер не очекувам некое поголемо фудбалско знаење....
Дечко не ни знаеш што ми пиши на аватарот!! Побарај речник на google.com и види што значи perdenti!!!
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Абре надвор од 16 беше што ви е на вас.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Дечко не ни знаеш што ми пиши на аватарот!! Побарај речник на google.com и види што значи perdenti!!!
Добро лузери значи. А да ти кажам и за кого и да си гајле ми е кога гледаш фудбал толку пристрастно....
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
... на центар беше бе

судијата неможе се да види, Цапо ти од прва процени дека е надвор или кога виде 3-4 пати снимка ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom