Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
е ај сеа што да му праиме? да му ебам мајката у п***а!
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
голов иде во funniest football moments !

:kesa::kesa:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
:nesvest:

Поголема глупост не можеше да напраи овој Дида значи!
 
P

PewDiePie

Гостин
Леле коментаторов колку ме курчи Пирло не се видел,медиумите се потсмевале во Шпанија,Силва паничел при секој допир со топка пенал имало иди у пичку материну ти ебам аматерот гаден....ПС. Дида да каже после на прес конгеренција колку му платија пред утакмица за киксов.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.009
Поени од реакции
5.326
Леле коментаторов ме смее хахаа. Седорф па Седорф по се изгледа идол му е Игорче хахахах
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Леле коментаторов колку ме курчи Пирло не се видел,медиумите се потсмевале во Шпанија,Силва паничел при секој допир со топка пенал имало иди у пичку материну ти ебам аматерот гаден....ПС. Дида да каже после на прес конгеренција колку му платија пред утакмица за киксов.
Леле брат ќути... све да му е*ам неписмено!

У денешно време секој е коментатор у Македонија...
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.769
Поени од реакции
9.952
Леле коментаторов ме смее хахаа. Седорф па Седорф по се изгледа идол му е Игорче хахахах
Правилно го изговара. Сум разговарал на темава со нашинец во Холандија. Зедорф, Клојверт итн се правилно изговорени.
 

Жути*

Kévin Constant за победа !
Член од
20 јули 2009
Мислења
794
Поени од реакции
275
Леле коментаторов колку ме курчи Пирло не се видел,медиумите се потсмевале во Шпанија,Силва паничел при секој допир со топка пенал имало иди у пичку материну ти ебам аматерот гаден....ПС. Дида да каже после на прес конгеренција колку му платија пред утакмица за киксов.
МА ЌЕ МУ ЕБАМ ТОА КОЦКАРОТ ШТО ГО СТАЈЛЕ ДА ВОДИ ФУДБАЛСКА УТАКМИЦА ЖИВЦИВЕ У АУТ УШТЕ ТОЛКУ ОД НЕГО МИ ОТИДОА !!!


Малце само да стегнат лавови наши да нападнат и да се растрчаат во второ полувреме може да го изненадат " скапиот " Real. Нека го пушту тој Хунтелар утакмицава ако нема желба да игра и да покаже нешто незнам на која ќе има.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.253
Поени од реакции
8.339
Зашто уопште игра овој замброта кога лев бек е камен невиден
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Кој е резервниот голман?
Многу несигурно брани Дида некако.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom