Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Говеда скапани, им ебам тоа мувлите непрокопсани на чело со Роналдињо и Замброта.
Море ке ти ебам и Тиаго Силвовци (со прекар ЅВЕР) ко пички ненајадени немаат сила топка да шутнат.
Безкичмењаци!

Само Неста вреди од оваа багра шугава!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Гледам и се чудим, како на некого не му пука филм да им влезе од трибина на терен! Какви свирежи на крај...оправдано!
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Пички преплатени!
Наркомани!
Безнадежни старци што си ја собираат пензијата!
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
ЛЕле како сум изнервиран сега телма не ја пуштаат нетот ми е слаб милан губи..:nerv: :nerv:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Не ги гледав од 1 натпревар и ич не ми е криво

Знaев дека се катастрофа но до овој степен никад немаше да помислам дека ке станат :S

Ако Леонардо си иде кој ке го наследи
има шанси за Малдини?:vozbud:
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Ма не се замарам за Милан бе, мене ангелчето не ме сака, па за Милан ќе се замарам. :nenene:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Не ги гледав од 1 натпревар и ич не ми е криво

Знaев дека се катастрофа но до овој степен никад немаше да помислам дека ке станат :S

Ако Леонардо си иде кој ке го наследи
има шанси за Малдини?:vozbud:
Што сакаш и Малдини да се усере?
И Фергусон да дојде, со овие играчи нема ништо да направи...
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
член1став3 напиша:
Да играа и Меси и К.Роналдо и Бензема за Рома пак ќе беше 1, моментално нема екипа која може да го добие Милан, помина и криза и се, мотивацијата е вратена, играчите остануваат сат до два повеќе на тренинзи, така да кој сака утре нека истрча за Рома и да си го попие страшно и тоа, ќе биде жално да се гледа како волчицата нема да може да дои.

член1став3 напиша:
Кое дерби бе, ова ќе биде чиста контролка за Милан, да се провериме пред вистинското дерби, кога у среда ќе истрчаат двете најголеми екипи у светот.
А Рома, претхотно напишав, ќе биде жално за навијачите на Рома да је гледаат утакмицава, контролка ќе си правиме.
член1став3 напиша:
Очекувам победа на Милан .. мој тип катастрофа на волчицата :kez:

член1став3 напиша:
Се теши со тоа што вчера ќе го изпапаа од Фиорентина, сеа они влагаат у криза ние излагаме, затоа вечер ќе биде уживанција

член1став3 напиша:
А така, ние на среќа тепаме, ај бе младиќу, гледај ја убаво својата екипа па види кој победува на среќа, сите кискови што ги направивме годинава освен со шинтер беа затоа што немаме среќа, а победите си се дложат на тоа што за разлика од некои екипи во Италија ние знаеме да играме. Глеј си ги ти твоите, ќе дојде време кога ќе играме едни против други, па ќе се јадеме.
Се овде се јадеме со навијачите на Рома, кои ги жалам уште од вчера.


Само што помислив дека се поуправил, ама :nenene:
Дали Пецко со сите нас си го лади стојчето?
 

^Capo^

Креативец во движење:)
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.752
Поени од реакции
285
Може да се направи една петиција да се прави член1став на психијатриски надзор, а сигурно ке треба и долго време на рехабилитација да остане.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom