Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
На Роналдињо поправен му дадоа, за да не плаче :tapp:.
Заслужена победа.
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Значи не сме сами .....Реал,Милан,Челзи:kesa::kesa:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
168
Поени од реакции
1
ај среќа друго коло ама едно ме интересира сашто емерсон кога губиме го става во игра да не е голгетер јас не знам :tapp::tapp:
 
P

PewDiePie

Гостин
Епа нема Рони да го дадеше првиот пенал и да не истрошеше толку топки ова немаше да се случува,и што кукате кака кака па ние ако планираме да ја губиме секоја утакмица без кака сезонава тогаш да се откажеме од титула уште сега,Пирло го мрзи да живее,Емерсон и тој петарда е малдини не го држат нозе за две полувремиња.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
151
Поени од реакции
15
На цел натпревар само Пато вредеше(тие 30тина минути што ги изигра). Пирло е на теренизгледа за подобро да може да го гледа натпреварот. Минатите две сезони не игра ни 10% од тоа што го играше на светското првенство. Сидорф ништо не покажа, а за одбраната нема потреба да се коментира.
 
Член од
28 април 2008
Мислења
294
Поени од реакции
134
дефинитивно старчето емерсон е проколнат тип секоја утакмица а влезе во рок од 5мин примаме гол чудо е ова:tapp::tapp:
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Ебати одбраната...со Торино 2 гола,со Портсмут 2 гола,денеска 3 !!!!
Пак ќе речам..полош Милан одамна неам глеано!
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
дефинитивно лоша игра на Милан, нема да зборам за играчите кој недостасуваа се знае тоа.... штета што Пато се повреди така рано и што Роналдињо не го искористи првиот пенал, но тоа е

пс - оти не бев во Македонија и не можев да ги следам првите две кола од италијанското првенство... да ме потсети некој, дали Милан тогаш играше со или без Кака против болоња и џенова?
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.465
Поени од реакции
5.435
Сеа после мечов ќе видимо како ќе размислува Галијани со чељајцата, дали на Милан му е потребен дефанзивец во јануари или не.
Незнам што одбрана ќе беше ова да неможат играч да маркираат...

Браво за Палермо толку голови неможат ни на Реџина да им дадат, а и секогаш некако тешки ни се гостувањава кај Палермо.

Друго ќе беше да Рони да го дадеше пеналот...
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
дефинитивно лоша игра на Милан, нема да зборам за играчите кој недостасуваа се знае тоа.... штета што Пато се повреди така рано и што Роналдињо не го искористи првиот пенал, но тоа е

пс - оти не бев во Македонија и не можев да ги следам првите две кола од италијанското првенство... да ме потсети некој, дали Милан тогаш играше со или без Кака против болоња и џенова?
Заедничко за утакмиците во кои изгубивме е дека играше Пирло... Коа се повреди почнавме да победуваме,се врати и пак не нема...:) Нормално дека не го кривам Пирло,ама ете така се погоди.... А Кака мислам дека играше само против Џенова-ама не сум сигурен...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.524
Поени од реакции
43.036
дефинитивно лоша игра на Милан, нема да зборам за играчите кој недостасуваа се знае тоа.... штета што Пато се повреди така рано и што Роналдињо не го искористи првиот пенал, но тоа е

пс - оти не бев во Македонија и не можев да ги следам првите две кола од италијанското првенство... да ме потсети некој, дали Милан тогаш играше со или без Кака против болоња и џенова?
Кака мислам дека не играше на првиот меч, на вториот играше .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom