Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
zokiarsenal напиша:
Ривалдо во Милан, Бекам во Реал, Шевченко во Челзи, Фламини во Милан, Павлиниченко во Тотенхем..:pipi:
Ова е постот на ЗокиАрсенал во темата промашени трансфери
Значи каков комплекс набил од нас:ija::ija:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Ај не сакам да се расправам. Ке се увериш и самиот:kesa:
Зоки џабе е ќе видиш дека ако Фламини има простор за игра во Милан ќе игра 2 пати подобро него во Арсенал минатата сезона...Фламини секогаш кога влегува во игра,играта на Милан живнува а и дечкото е максимално борбен и игра од срце:aplauz::aplauz::aplauz:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.915
Поени од реакции
167
:nenene::nenene::nenene::nenene::nenene:
не е Фламини промаршен трансфер
ќе видиш во иднина
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Зоки џабе е ќе видиш дека ако Фламини има простор за игра во Милан ќе игра 2 пати подобро него во Арсенал минатата сезона...Фламини секогаш кога влегува во игра,играта на Милан живнува а и дечкото е максимално борбен и игра од срце:aplauz::aplauz::aplauz:
Абе ок сие, ти имаш свое мислење јас имам мое.

Не сакам повеќе да дискутирам за Фламини:helou:
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
гледам зборите за некој млади надежни напаѓачи... но незнам дали стварно ни треба некој покрај пато , бориело и палоски(го рачунам ко играч на Милан)... тука се шева и инзаги па ако некој не си отиде ќе биде лошо...
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Еве ме и мене по подолга пауза... уствари не беше пауза, само ме мрзеше да пишувам. Ке дадам предлог до модераторите, по 1.000 страници постови, темата да се затвори и да се отвори нова. Што викате?

Инаку за онај од арсенал што вика дека Фламини е промашен трансфер.... Ако бе, правете си бајрам со умот, ви го лапнавме без да платиме никакво обесштетување, па сега нормално дека кисело е грозјето, играчот не чини.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
Еве ме и мене по подолга пауза... уствари не беше пауза, само ме мрзеше да пишувам. Ке дадам предлог до модераторите, по 1.000 страници постови, темата да се затвори и да се отвори нова. Што викате?
Немора да даваш предлог, така било правилото во фан клубовите зборев со Димитар после 1,000 страни темава ќе биде затворена и ќе има нова тема...

Иако ја не сакам да се затвори :)
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Чекајте рано е..имаме уште 93 страни...Како што изброив сеа сме пополниле 103 страни за еден месец(без 4-5 дена)...Првиот пост на 800 страна е на 14 септември:wink:. Значи да очекуваме нова тема некаде првата недела на ноември(освен ако не се дешава нешто што ќе ја зголеми брзината).:salut:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Немора да даваш предлог, така било правилото во фан клубовите зборев со Димитар после 1,000 страни темава ќе биде затворена и ќе има нова тема...

Иако ја не сакам да се затвори :)
Правилата се направени да се кршат :pos:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.915
Поени од реакции
167
Мислам дека доколку евентуално мора да се затвори оваа и отвори нова тема Миланез да ја отвори новата

:smir:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
Ех таа чест ќе ја препуштам на Росоњерка или Маца_Кака ако сакаат :)

пс. Изгледа за пријателската утакмица во Албанија 50 евра ќе биде се на се (така дознав)
На кој му се иде да го следи Милан нека иде, и со среќа :)
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
пс. Изгледа за пријателската утакмица во Албанија 50 евра ќе биде се на се (така дознав)
На кој му се иде да го следи Милан нека иде, и со среќа :)
Од каде оваа информација? Има некоја агенција што организира? Јас би одел со кола, само ако најдам од тука карти да купам, ако имаш било каква информација за карти пиши.


Иначе незнам пред некој ден дали ја видовте изјавата на Берлу која мене ми остави посебен впечаток, клик на блогот и прочитајте го првиот пост, човекот е приказна сам за себе.:)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
гледам зборите за некој млади надежни напаѓачи... но незнам дали стварно ни треба некој покрај пато , бориело и палоски(го рачунам ко играч на Милан)... тука се шева и инзаги па ако некој не си отиде ќе биде лошо...
го заборави гуркуф кој е звер
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom