Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 октомври 2007
Мислења
197
Поени од реакции
1
И јас искрено мислам дека Шева ќе стартува. И мислам дека ќе даде гол. Ама останува да видиме.
 
А

Ајсшутер

Гостин
Мораме да тепаме Каљари ваков зицер не се кикснува игра катастрофално во Италија :wink:
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
На една страна на интернет кај што има типови Каљари-Милан 1 ја пишале :nesvest:
 
P

PewDiePie

Гостин
Само да не ја наместат за кладилница зошто цел свет ја игра 2,од тоа ми е страв.
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
Само да не ја наместат за кладилница зошто цел свет ја игра 2,од тоа ми е страв.
bwin на дресови носиме
поголема кладилница здравје
ама ова што типувале 1 мислат дека кога тогаш Каљари мора да победи или да освои бод, но тоа нема да се случи против Милан
можеби некое наредно коло
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Абе луѓе.... ставаат 1 за да ги излажат сите за тие да стават 1 и кладилницата да си собее пари :))) , како другши би работеле ако не на измама? (сигурно имаат договор со повеќе кладилници)
 
А

Ајсшутер

Гостин
Абе луѓе.... ставаат 1 за да ги излажат сите за тие да стават 1 и кладилницата да си собее пари :))) , како другши би работеле ако не на измама? (сигурно имаат договор со повеќе кладилници)
Поточно со bwin :)
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
На една страна на интернет кај што има типови Каљари-Милан 1 ја пишале :nesvest:
Ништо чудно да изиграме нерешено па дури и да изгубиме.
Имаме 5 победи во низа, си имаме качено акции :icon_lol: така да ако сме малку опуштени и готово, толку фали за да играме несредено, не добра формација и да примиме голови и да изгубиме. А плус послаба екипа од нас, стандард со послабите поопуштено играме и го наебуваме.

Но тоа е само претпоставака јас сепак мислам дека идеме на 6та победа по ред :pipi:
А воедно одиме кон првата позиција во калчото :pehar:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
на интернет се можеш да најдеш они гледаат изненадувања што може да направат,вистина е дека калјари немаат поен но мислам дека нема да им дозволиме да првиот поен биде од нас
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom