Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
G

GoddessOfRock

Гостин
http://vgw.forumcommunity.net/?t=20119579
Погледнете ги цтаните филмови и не го сваќајте како провокација!Уствари тешко и да разбереме што кажуваат во секој случај интересно е!
МЕ потсека на кога гледам Tweety на Rai ама тоа не е ништо провокација за милан туку само дека ке играт во УЕФА и зашто изгубиле ...
П.С Нај смех е кога галијани му вика на гатузо(рино) дека ако го пушти да Мо4а у москва ке отиде право у ЦСКА и мора да 4ека да заврши работа во Миланело
ГЛУПОСТИ
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Неможам да разберам баш све!Малце разбирам ама стварно се закон и уште подобро нацртани!Анчелоти само јаде нешто,али Морати е ептен добро нацртан!Хехехехе се изнасмејав!Иначе има многу вакви клипови побарајте ги на Youtube
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Neznam vcera nekoj napisa deka kaka ne e vo ofsajd bidejki ovaa kamera e loso postavena,spopred mene ovaa kamera e dobro postavena i spored ovaa sto go gledame koga reziserot na prenosot ja postavuva ovaa linija dobro se gleda deka topkata ne e veke vo dopir na Roni toa znaci deka slikata treba da se vrati nazad,a ako se vrati nazad Kaka nema da e vo ofsajd,mislam deka ova e cista situacija.Neznam moze nekoj da stavi od drug agol ili nekoj izjavi vo vrska so ova,bas me zanima.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.607
Поени од реакции
43.441
Neznam vcera nekoj napisa deka kaka ne e vo ofsajd bidejki ovaa kamera e loso postavena,spopred mene ovaa kamera e dobro postavena i spored ovaa sto go gledame koga reziserot na prenosot ja postavuva ovaa linija dobro se gleda deka topkata ne e veke vo dopir na Roni toa znaci deka slikata treba da se vrati nazad,a ako se vrati nazad Kaka nema da e vo ofsajd,mislam deka ova e cista situacija.Neznam moze nekoj da stavi od drug agol ili nekoj izjavi vo vrska so ova,bas me zanima.
Линијата се поставува од моментот на пасот , али ако читаше убаво на форумов , и јас а и дел од фановите на Интер рекоа , сеедно , голот не требаше да биде поништен . Милиметри беа во прашање , немаше бунење од страна на играчите на Интер со што далеку е ова од намерна грешка или нешто слично , јас повеќе би го обвинил Киву поради поради лежерниот однос кон Кака пред нафрлањето отколку судиите .
Иако се согласувам со Бојан , минатата година за вакви работи Морати го изедначувавте со Моџи , смешки .
 
Член од
13 септември 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
Ne nesakam da kazam deka e namerno tuku deka reziserot napravil mala greska i toa slucajno,i sigurno ima komisii koj ova go kledale barem deset pati.Poz.
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Линијата се поставува од моментот на пасот , али ако читаше убаво на форумов , и јас а и дел од фановите на Интер рекоа , сеедно , голот не требаше да биде поништен . Милиметри беа во прашање , немаше бунење од страна на играчите на Интер со што далеку е ова од намерна грешка или нешто слично , јас повеќе би го обвинил Киву поради поради лежерниот однос кон Кака пред нафрлањето отколку судиите .
Иако се согласувам со Бојан , минатата година за вакви работи Морати го изедначувавте со Моџи , смешки .
Ама шо отварате стари "РАНИ" голот се важи а некои рекоа дека е офсајд од жал:baeh::baeh:
 

Vinnetou

Continium Transfunctioner
Член од
15 мај 2005
Мислења
3.513
Поени од реакции
482
Maлку каснам ама не е битно - честито победа, ми се направи кеиф... :vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom