Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.723
Поени од реакции
43.892
Oбјективно да гледаме бар според мене логично и фер би било наместо ЦСКА Софија кој беше првак во Бугарија во ЛШ да оди оној кој го освоил второто место Бугарија , плус ова е само претпоставка ништо не е официјално сега за сега потврдено , ке видиме плус оваа вест е трасирана на goal.com , не го заборавајте тој податок , моментално на официјалниот сајт на Милан ништо не пишува .
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.769
Не се палете убаво ви кажа Syn зашто да не иде вториот од Бугарија??
Да причекаме али ако се десиии лелелее лелее лелеее!!!!! :):):)
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Oбјективно да гледаме бар според мене логично и фер би било наместо ЦСКА Софија кој беше првак во Бугарија во ЛШ да оди оној кој го освоил второто место Бугарија , плус ова е само претпоставка ништо не е официјално сега за сега потврдено , ке видиме плус оваа вест е трасирана на goal.com , не го заборавајте тој податок , моментално на официјалниот сајт на Милан ништо не пишува .
Први ја објавија Channel4 сајтот е Италијански, не дека не се трачери ама пообјективни се од goal.com.

Они ги обајснија само правилата какви се а не дека Милан сигурно ќе игра во ЛШ, останува да видиме ама мене не ми смета тоа зошто и онака послатка е титулата во ЛШ кога ќе го совладаш Милан.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.769
послатка е титулата во ЛШ кога ќе го совладаш Милан.

hahahahahahahahahaha а длабоко во себе онака си се молиш да не влезе Милан случајно не се праи мангуп сеа овде:bilokojzbor::bilokojzbor:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
јееее ако се случи оваа:vozbud:
но сепак мислам дека ке им помогнат околку финансиските проблеми на ЦСКА
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Хахаха, замислете ова да се случи и потоа Милан да ја освои лигата на шампионите, е тогаш ќе има големи недоразбирања
Во 1992 на Европското наместо Југославија поради војната била испратена Данска која што била трета во групата,го освоиле првенството,значи ова не би било ништо ново :)
Ама според сите логики би требало да оди второпласираната од Бугарија...ма да ќе видиме...
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.723
Поени од реакции
43.892
Во 1992 на Европското наместо Југославија поради војната била испратена Данска која што била трета во групата,го освоиле првенството,значи ова не би било ништо ново :)
Ама според сите логики би требало да оди второпласираната од Бугарија...ма да ќе видиме...

Да али тогаш Данска и Југославија беа во иста група чинам , така да не е иста ситуацијава , факт , парите го вртат светот , УЕФА секогаш ги форсирала големите и богати клубови , ништо чудно и сега да го оцрнат лицето на Фудбалот .
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Е немора да оди второпласираната де... Посекако ке отпаднат уште во фазата на елиминација и нема да дојдат до натпреварите по групи. Можат Милан да го пратат слободно :)

Ама сепак не се занесувајте многу, тоа што е тоа е нема мрдање. Купот на уефа ни е сигурен сега за сега. Шансите за Л.Ш. се минимални.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.723
Поени од реакции
43.892
Се е до парите дечки , публицитет , ете некој го постави прашањето , што ако идат и освојат , ако гледаме надвор од фудбалските терени , тоа на ЛШ би им донело поголема гледаност а со тоа и многу повеќе пари токму поради таквата '' нерегуларна '' ситуација .
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
:woof: зар ќе ја имаме таа среќа да заиграме лелеелеле ај очекувам официјално да кажат да не се радуваме пред време

:milan:
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.769
:(:)
дооброо е бар не суи ја врзав у крпче ситуацијава и не си развив фантазија haha haha haha
 

CrashoverRide

Tutto per la Lazio,persempre nell cuore...
Член од
9 јануари 2008
Мислења
1.293
Поени од реакции
114
Се отвара уште едно место за ЛШ,сега наместо Порто може да ве убацат :pos::pos:
http://goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=722961
Ама најверојатно ќе си иде Бенфика ако го изгуби Порто спорот.
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.512
Поени од реакции
47.769
јок бе Димко чим Левски влезе место ЦСКА па Бенфика немало да влезе место Порто :):):)
нема ЛШ, тоа е и прекинете ајде едвај се помирив со Куп Уефа не ме палете сеа да се надам hihi hihi
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom