Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Mungos, интересен аватар имаш. Штета што немаш познавање од областа на фудбалот :)
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Mungos напиша:
No zatoa ja imaat privilegijata da go gledaat zaedno so Milan na vrvot na uspehot.I da zaviduvaat se razbira.
А да, заборавив: ви завидувам на сите трофеи што ги освоивте минатата сезона :pos:
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Mungos напиша:
So toa sto go zedoja Vieri samo uste ednas dokazaa deka mozat da imaat koj sakaat fudbaler vo svoite redovi.Naskoro ce go zemat i Del Piero i ce go stavat na klupa do krajot na karierata. 8) 8)
:pos::pos::pos::pos:

Па каков човек си ти што Виери го нарекуваш фудбалер?! Беше он фудбалер....порано. :)
 

moTaro

Буљаш
Член од
17 ноември 2005
Мислења
1.476
Поени од реакции
11
Mungos напиша:
So toa sto go zedoja Vieri samo uste ednas dokazaa deka mozat da imaat koj sakaat fudbaler vo svoite redovi.Naskoro ce go zemat i Del Piero i ce go stavat na klupa do krajot na karierata. 8) 8)
абе то е ок, ама некако ко да ги сјеба, а?
 
Член од
9 ноември 2005
Мислења
170
Поени од реакции
3
zEk0 напиша:
Mungos, интересен аватар имаш. Штета што немаш познавање од областа на фудбалот :)
Ауууу.Фаул.Ти навистина немаш никаква претстава за тоа колкаво познавање од фудбалот имам јас.Всушност не е потребно којзнае колкаво познавање за да се согледаат некои работи кои се случуваат на терените денес.А во врска со мојот аватар фала на комплиментот,има тема за тоа,па затоа твоето мислење напишиси го таму
 
Член од
9 ноември 2005
Мислења
170
Поени од реакции
3
zEk0 напиша:
А да, заборавив: ви завидувам на сите трофеи што ги освоивте минатата сезона :pos:
Имаат привилегија да ГО ГЛЕДААТ...ГО ГЛЕДААТ е глагол во сегашно време.Јас зборувам за оваа сезона.работите треба да се случуваат сега.Минатата сезона е мината,излеговме во финале,немавме среќа и тоа е се.Најважно е да се стигне до финалето,да се појавиш пред целиот свет,да докажеш дека си најдобар.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Mungos напиша:
Имаат привилегија да ГО ГЛЕДААТ...ГО ГЛЕДААТ е глагол во сегашно време.Јас зборувам за оваа сезона.работите треба да се случуваат сега.Минатата сезона е мината,излеговме во финале,немавме среќа и тоа е се.Најважно е да се стигне до финалето,да се појавиш пред целиот свет,да докажеш дека си најдобар.
taka e brate....ti pa zeko mislis deka se razbiras!kaj bese Juve lani ete na primer vo liga na sampioni!
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Добро бе не се нервирајте, јас само малку да се зајадам онака :) Најбољи се милан :)
 

zEk0

Селектор
Член од
8 април 2005
Мислења
531
Поени од реакции
3
Се извадивте а? :) Браво за Инзаги...колку и да не ми се допаѓа неговиот стил на игра (не го сакав ич ни во Јуве кога играше) сепак човекот е гол-машина. Не е можно секогаш да е на вистинското место. Браво! Јас би го земал за репрезентација на Светско Првенство летово.
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
zEk0 напиша:

Колега знаеш да ме расположиш.
Него гледам некои почнале безвезе муабети како мунгос да трескаат за фудбалот :pos:
Инзаги = Потег играч :)
У последно време неам време , :) затоа ме нема на форумот.
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
zEk0 напиша:
Се извадивте а? :) Браво за Инзаги...колку и да не ми се допаѓа неговиот стил на игра (не го сакав ич ни во Јуве кога играше) сепак човекот е гол-машина. Не е можно секогаш да е на вистинското место. Браво! Јас би го земал за репрезентација на Светско Првенство летово.
Извадивме? Сакаш да кажиш се си дојде на свое место. Не качи глупости, Лече не го видоја голо цел натпревар. Ми засмрде на крајо на фиорентита - милан натпреваро ама ќути имало госпо. Значи ако завршеше нерешено го земав цел тим на милан да оди на бајачка :pop: и да го предај малеро (виери:pos: ). Шо ќе беше ова боси голој примање. Аман барем нека му дој умо после овај натпревар и нека играт дури не е 2 или 3 нула оти ни сиба мамата со овие киксерите.

П.С. Море за Инзаги сигурно туку и Амброзини да се врати во форма најверојатно ќе играт за репрезентација.
 
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Јас не го гледав натпреварот, но битно ме направи среќен крајниот резултат кога видов на интернет.....алеееее,Милан!!!
 
Член од
9 ноември 2005
Мислења
170
Поени од реакции
3
How1TzeR напиша:
Колега знаеш да ме расположиш.
Него гледам некои почнале безвезе муабети како мунгос да трескаат за фудбалот :pos:
Инзаги = Потег играч :)
У последно време неам време , :) затоа ме нема на форумот.
Ortace How1TzeR,koga i da si sloboden procitaj go ova,bidejki te nema na forumov.Se sto jas zboruvam si ima svoja pricina i posledica.I se nerviram koga nekoj go narekuva toa "gluposti".Ne mi gazi na dostoinstvo.Kolku i da ti se "topli" odnosite so ZeKo jas ne bi mu dozvolil da pluka na timot za koj jas navivam ili da stava "zatki" posle sekoj negov neuspeh.Mislam deka rabotata e vo toa sto go podrzav Vieri.Pa sekako deka go podrzuvam,vo sprotivno bi ja osporil sposobnosta na rakovodstvoto na Milan da gi izberat najdobrite igraci.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom