Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.397
Поени од реакции
21.959
Во Јунајтед мора многу повеќе да работат на Антони некако премногу слабо игра, нема пробивања нема центар шутеви. Марсијам ме нервира многу со незалаганњето многу ноншалантно игра си мислиш прајм Пеле е, сета среќа што го потпишавме Вегорст па ќе имаме опција плус во нападот..

Многу ме интересира Санчо до каде е но сега засега Гарначо врши одлична работа на лево така да не се осеќа нековото отсуство, кога ќе се врати би требало да има импакт како да имаме нов играч но времето ќе покаже.
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
766
Поени од реакции
256
Во Јунајтед мора многу повеќе да работат на Антони некако премногу слабо игра, нема пробивања нема центар шутеви. Марсијам ме нервира многу со незалаганњето многу ноншалантно игра си мислиш прајм Пеле е, сета среќа што го потпишавме Вегорст па ќе имаме опција плус во нападот..

Многу ме интересира Санчо до каде е но сега засега Гарначо врши одлична работа на лево така да не се осеќа нековото отсуство, кога ќе се врати би требало да има импакт како да имаме нов играч но времето ќе покаже.

Да не се добриве резултати ќе го распнеа медиумите Ентони.
Крило што уште нема претрчано или издриблано бек.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
299
Поени од реакции
880
Во Јунајтед мора многу повеќе да работат на Антони некако премногу слабо игра, нема пробивања нема центар шутеви. Марсијам ме нервира многу со незалаганњето многу ноншалантно игра си мислиш прајм Пеле е, сета среќа што го потпишавме Вегорст па ќе имаме опција плус во нападот..

Многу ме интересира Санчо до каде е но сега засега Гарначо врши одлична работа на лево така да не се осеќа нековото отсуство, кога ќе се врати би требало да има импакт како да имаме нов играч но времето ќе покаже.
А замисли Депај кога ќе дојде каков импакт ќе има.
 
Член од
10 ноември 2022
Мислења
299
Поени од реакции
880
Досаден си ко пролив, ај молим те скини ми се скурца.
И ти беше досаден ко пролив со Депај неколку месеци, и на цел фан клуб му се качи на курот, па те трпевме. Кажи сега кога ќе го земаат, оти ко ти реков дека нема шанси да го земат, се правеше мангуп и продаваше памет.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513

Ама офсајд беше голот. Го лапнаа поштено, нека се среќни што не добија уште некој гол плус. Единствена конкретна шанса им беше она од која падна голот. Де Геа можеше комотно столче да си земи на гол и да се пие кафе цела утакмица.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.699
Поени од реакции
7.280

Ама офсајд беше голот. Го лапнаа поштено, нека се среќни што не добија уште некој гол плус.
Машки одигран натпреварот бараво за сите.
Автоматски споено мислење:


Лидер у секоја смисла не ко некои. :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom