Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.410
Ако ова е вистина, се освен драконски казни за било кој што се побунил е еднакво на дно. Ај што мислите кој се примадониве што се побуниле? Рашфорд, Марсијал, Мегваер, Погба, Шо, можда Линделоф и Роналдо, ми делуваваат ко први што би се побуниле. Едини за кој би бил скоро 100% сигурен дека не се побунил е Мек Томинеј.
Наводно, Хендерсон и Баји. Овој првиот сериозно почнува да ми иде на онаа ствар. Бетер од Погба е со лиферување на ултиматуми кај новинарите. Де ако не играм, ке си идам, де ако не сум прв голман, ке барам трансфер, а нон стоп збореше дека играње во Јунајтед му било животен сон.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Роналдо се лигави на терен некогаш ама он не се побунил 100 посто
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.673
Поени од реакции
7.264
Наводно, Хендерсон и Баји. Овој првиот сериозно почнува да ми иде на онаа ствар. Бетер од Погба е со лиферување на ултиматуми кај новинарите. Де ако не играм, ке си идам, де ако не сум прв голман, ке барам трансфер, а нон стоп збореше дека играње во Јунајтед му било животен сон.
Му ја уништија кариерата кога требаше да го праќаат на позајмици некој одлучи да го чува како резерва а го имавме Ромеро тогаш.
Автоматски споено мислење:

 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
713
Поени од реакции
937
Овој Санчо среќа сето еуфорично беше со Роналдо, иначе главен носител на игра го очекувавме, а тој тимба недокастрена е. :D
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Пак со double di*k формација :D Ок треќа среќа(y) Ама ако не дадеме гол рано, Дајч има да не растури.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
854
Поени од реакции
452
Уште натпреварот не почнат...

Фергусон го вади телефонот од џеб, и проверува што се пишува на Кајгана М.Ј. фан форум.

Поздрав, Алекс!
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.673
Поени од реакции
7.264
Ама Телез е причина По да си го поти гзот иначе ништо


Sent from my iPhone using Tapatalk
Нека донесат некој што ќе му дава повеќе конкуренција се гледа дека не е за премиер лига Телез.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.673
Поени од реакции
7.264
Нека се повреди Шо, после со Данте МКД ќе играме на лев бек.
За лев бек не сум веќе али капетанот ќе го седнам на клупа. :ojeaa:
Автоматски споено мислење:

Капетанот бега од дуел. :pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom