Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Грилиш направил сообраќајка во пијана состојба, ако е вистина очекувам Оле да го батали како трансфер цел.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.409
Мене посмешно ми е што не им дигал на овие од Астон Вила, зашто не знаат уште каде е. :pos:

Ова е пред неколку години, на Ибица.

 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Порано беше ептен за никаде Грилиш, еден куп видеа од дискотеки и пијанства излегоа.Наводно беше среден од тогаш, такви муабети се вртеа пред 2 - 3 години.




Интересен муабет.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Нека ги договорат тие личните услови сега, па таму до почетокот на трансфер периодот (Јули) да се нормализира и ситуацијата со вирусот ќе ја наредат и со Дортмунд
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Кога ќе ми текне Кутињо 120 и Дембеле 140м, добар е овој за ценава.Мислам дека ќе пробаат да ја снижат нашиве цената зошто сепак, како што се збори цените на играчите ќе паднат побааги ради коронава.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
703
Поени од реакции
503
Дечки, ај малку помош за челзијаш у време на корона :love: Иам колега за јунајтед и сакаме да му купиме дрес, а на официјалната страна нема шипинг за македонија. Некој да има порачувано, како иде, да порачам по некој?
Фала
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.409
Дечки, ај малку помош за челзијаш у време на корона :love: Иам колега за јунајтед и сакаме да му купиме дрес, а на официјалната страна нема шипинг за македонија. Некој да има порачувано, како иде, да порачам по некој?
Фала
Ja моите у Бугарија ги праќам, па ми ги носат од таму. Е сега, со коронава...
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
Дечки, ај малку помош за челзијаш у време на корона :love: Иам колега за јунајтед и сакаме да му купиме дрес, а на официјалната страна нема шипинг за македонија. Некој да има порачувано, како иде, да порачам по некој?
Фала
kitbag.com
Нарачај од кај нив има испорака до МКД. Ми стигна само писмо да одам од пошта да си го подигнам. Околу 2 недели беше целата испорака, немаше ништо дополнителни скриени давачки. Веројатно имав среќа што не ми наплатија и царина плус јер нели е над 45€
иначе во моментов го имаш домашниот од оваа сезона со кратки на попуст
 
Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Сега не нарачувајте, се е стопирано.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
26 август 2008
Мислења
703
Поени од реакции
503
kitbag.com
Нарачај од кај нив има испорака до МКД. Ми стигна само писмо да одам од пошта да си го подигнам. Околу 2 недели беше целата испорака, немаше ништо дополнителни скриени давачки. Веројатно имав среќа што не ми наплатија и царина плус јер нели е над 45€
иначе во моментов го имаш домашниот од оваа сезона со кратки на попуст
Сега не нарачувајте, се е стопирано.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Значи останува да и кажам на баба ми да му сплети џемпер :ROFLMAO:(y)
Во ова kitbag.com не можам да најдам да си одберам бројка и име позади. Има таква опција или земај шо има?
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
Значи останува да и кажам на баба ми да му сплети џемпер :ROFLMAO:(y)
Во ова kitbag.com не можам да најдам да си одберам бројка и име позади. Има таква опција или земај шо има?
Мислам дека нема таков избор, зимај што најдеш.
Џемперче е увек добра идеа :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom