Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Геце е веке 1/4 исплатен. Договорено е за наредното лето. Преку масоните!
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.268
Поени од реакции
7.292
Подобро тие 40 милиони да ги дадеме на лето за Марио Геце кој е налетнираниот играч на негови години во Европа
ja pre bi diuf plus doplata za getze... inace deckoto e zver!
--- надополнето: Nov 9, 2011 12:39 PM ---
Добар пост сакав да го постирам ама гледам си се преварил Карик е добар играч точно дека лани во ЛШ во четврт финале и полуфунале ни завраши многу голема работа ама во финалето допката не ја допре исто и против сити во ФА куп тој ја направи грешката за голот на Туре со кој испаднавме. Тоа ме нервира кај него што не е константен знае еден натпревар да изигра како World class следен пак игра како потпросечен играч
ako dobro si go procital tekstot jasno ke te i bide deka stilot na igra mu e povlechen i nezabelezhliv.Seushte e world class shto e u godini spored mene ima ushte 2-3 sezoni maksimun za igranje.
btw
VDS zgresi za so golot na ture u Fa CUP,zashto on ja rogna ama mu klizna i negde pozdi sredina(u nasha polovina) padna topkata ture ja vodeshe samo i koga mu se doblizhija shutna i gol.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
ja pre bi diuf plus doplata za getze... inace deckoto e zver!
Може и там ќе ја намлиме малку цената ем Диуф и така не игра кај нас. Само мора прем ЕП да го земеме оти ако рапали за Германија на ЕП ќе му рипне уште толку цената
--- надополнето: Nov 9, 2011 12:51 PM ---
This year, 2014 or 2036 - When will Sir Alex Ferguson leave Manchester United?

Се надевав дека барем до 2036 Ферги ќе го води Манчестер Јунајтед :)
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.598
Поени од реакции
20.945








Ќе си земам уште еден со значките и тоа со долги, се доплаќа уште значително малце, само испадна мало недоразбирање но и вака е супер. Ќе си имам два од оваа сезона, еден со кратки еден со долги затоа што сигурно нема да купам од пижамите кои се планираат за наредна сезона. Кој сака ваков дрес за отприлика 1700-800 ден нека ми пише ПП ќе го упатам кај што треба. Само бидете сериозни ако сакате, да не испадне, нејќам, се премислив, немам пари и сл.
Со здравје да си го носиш :D
Нарачка од официјална или од друго место ?
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
338
Поени од реакции
335








Ќе си земам уште еден со значките и тоа со долги, се доплаќа уште значително малце, само испадна мало недоразбирање но и вака е супер. Ќе си имам два од оваа сезона, еден со кратки еден со долги затоа што сигурно нема да купам од пижамите кои се планираат за наредна сезона. Кој сака ваков дрес за отприлика 1700-800 ден нека ми пише ПП ќе го упатам кај што треба. Само бидете сериозни ако сакате, да не испадне, нејќам, се премислив, немам пари и сл.
Од Банкок Џерси ли го зеде?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Со здравје да си го носиш :D
Нарачка од официјална или од друго место ?
Фала многу, па ај и наредната година дресот да е со златните значки :D :)
Од Банкок Џерси ли го зеде?
Не, не примаат веќе Пејпал, ги фатиле дека шиткаат „неавторизирана“ роба :)

Од ioffer e, немав пејпал ама има еден дечко на форумов што има, му префрлив пари, ми порача и стигна за 11 дена :)
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.901
Поени од реакции
7.430








Ќе си земам уште еден со значките и тоа со долги, се доплаќа уште значително малце, само испадна мало недоразбирање но и вака е супер. Ќе си имам два од оваа сезона, еден со кратки еден со долги затоа што сигурно нема да купам од пижамите кои се планираат за наредна сезона. Кој сака ваков дрес за отприлика 1700-800 ден нека ми пише ПП ќе го упатам кај што треба. Само бидете сериозни ако сакате, да не испадне, нејќам, се премислив, немам пари и сл.
Опааа...сега за на фудбал ќе ми го позајмуваш овој Гигсов..може ли? :)
Со здравје да си се служиш,топ е!:D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Опааа...сега за на фудбал ќе ми го позајмуваш овој Гигсов..може ли? :)
Со здравје да си се служиш,топ е!:D
Наредниот од Гибсон ќе го купам и ќе ти го давам :icon_lol:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Dimitar Berbatov has been nominated as one of "The World's Most Popular Footballer Amongst Currently Active Players in 2011."
The former captain of the Bulgaria is one of the players nominated by the International Federation of Football History and Statistics.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom