Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Red Letters: Everton

E = Evra First Goal, 29 November 2006
V = Van Nistelrooy's Winner, 7 February 2004
E = Ex- Reds, Tim Howard, Louis Saha, Phil Neville
R = Ryan Giggs Debut, 2 March 1991, Substitute for the injured full-back Denis Irwin, Use Number 14
T = Transfer to United, Wayne Rooney
O = Ole Scoring Four, 4 December 1999
N = Nemanja's Headers, 15 September 2007
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Значи овој Думбиа, од Цска кој ѕвер е.Го пратам цела сезона кога имам можност и Руска лига, и сега ЛШ кога игра Цска, брз, осет за гол, борбен, ако си оди веќе Димче </3 мој фаворит е Думбиа :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Значи овој Думбиа, од Цска кој ѕвер е.Го пратам цела сезона кога имам можност и Руска лига, и сега ЛШ кога игра Цска, брз, осет за гол, борбен, ако си оди веќе Димче </3 мој фаворит е Думбиа :)
Ако е за така и јас го пратам Воронин со својте 30 и кусур години , гази во средината,ама то е шо ќе прајш ко во руската лига се наредиле сите трупци = кубици, еден така тро попаметен и ќе гази , во случајов Воронин ;) Онака како шо игра, да дојди во Манчестер... никогаш нема да покажи тоа што знае и умее во руската лига ..
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.369
Поени од реакции
4.898
Ако е за така и јас го пратам Воронин со својте 30 и кусур години , гази во средината,ама то е шо ќе прајш ко во руската лига се наредиле сите трупци = кубици, еден така тро попаметен и ќе гази , во случајов Воронин ;) Онака како шо игра, да дојди во Манчестер... никогаш нема да покажи тоа што знае и умее во руската лига ..
Ич не ти е на место споредбата.. Вороњин е ветеран веќе, играл во Англија и јас доста добро го пратам во руска лига и игра уште полошо отколку кога настапуваше во Англија..
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Значи овој Думбиа, од Цска кој ѕвер е.Го пратам цела сезона кога имам можност и Руска лига, и сега ЛШ кога игра Цска, брз, осет за гол, борбен, ако си оди веќе Димче </3 мој фаворит е Думбиа :)
Највеќе највеќе за евертон ако може да заигра овој ...
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Значи овој Думбиа, од Цска кој ѕвер е.Го пратам цела сезона кога имам можност и Руска лига, и сега ЛШ кога игра Цска, брз, осет за гол, борбен, ако си оди веќе Димче </3 мој фаворит е Думбиа :)
добар е овој Думбиа ама на мене не ми е нешто посебно
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Јас го пратам Бенега подолго време и мислам дека е идеалното засилување за нас. Дечкото е борбен и е создаден да игра за Манчестер Јунајтед.


Другар се согласувам со тебе јас цело лето викав Банега ќе е топ засилување само што САФ не е пројавил интерст за него.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.467
Поени од реакции
4.028
Еве што најдов за овој Думбиа 22 goals in 27 matches in RPL this season солидина статистика
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Покрај толку напаѓачи вие и да замине Бербатов заборавате на останатите тада ако збориме моментално за засилувања само играчи за средниот ред еден плеј и деструктивец и по можност да не се од Русија.
--- надополнето: Oct 28, 2011 6:21 PM ---
Покрај толку напаѓачи вие и да замине Бербатов заборавате на останатите тада ако збориме моментално за засилувања само играчи за средниот ред еден плеј и деструктивец и по можност да не се од Русија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom