Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
епа шо кој кур го форсира Жозе 90 минути да игра на решена утакмица, а му е еден од најбитните играчи и сигурен стартер?? знае дека за 4 дена има важна утакмица... извади ги и Погба и Ерера... шо ги цедиш.. и Ерера поткривнуваше нешо при крај... тој ги вади глушецот Лингард и Марсијал... во ред можда Марсијал нема сила за да игра 90 минути ама сигурно има појќе сила од Ерера или Погба...
само тоа ме накурчи на утакмицава нишо друго :)
Ерера е најсвеж у тимов заедно со Јанг, одмори доста утакмици.Лингард е капнат и неможеше да трча после 50та, а Марсијал дефинитивно ќе стартува со Сити.

Инаку на Монако треба да им платат 8.4 милиони бонус за постигнати 25 гола на Марсијал.
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.238
И за со Сити може да се има поставеност како со Челзи и да маваме на контри.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 
R

red.devil

Гостин
Можеби неблагодарно е, али периодов ќе покажи дали Ибрахимовиќ подобро ќе беше да се повреди некаде почетокот на октомври.
Стварно постигнува голови али флегма е типот. Ни брка интензивно како што брка Рашфорд а ни има брзина да отвори полуконтра. Понекогаш ми изгледаше како со десет играчи да се.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Можеби неблагодарно е, али периодов ќе покажи дали Ибрахимовиќ подобро ќе беше да се повреди некаде почетокот на октомври.
Стварно постигнува голови али флегма е типот. Ни брка интензивно како што брка Рашфорд а ни има брзина да отвори полуконтра. Понекогаш ми изгледаше како со десет играчи да се.
Апсолутно! Се најдобро за него,али не доработува.ја успоруваше играта ептен
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Da samo sto da ne bese on u sea moze ke im pravevme drustvo na Sanderlend

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
R

red.devil

Гостин
Секако, лани без него го имавме истиот број голови.
Ако толку малку ги цените Марсијал, Рашфорд и Руни тогаш океј.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Дакер велит дека Мурињо планирал да го земе Ерик Диер за 40 милиони фунти.
Ако Даер е 40, тогаш да не прашуваме за некој од Кејн, Али, Ериксен. 150мил за еден ќе ни кажат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom