Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Ја местат 1-2 за да си ги вратат парите и да го купат Видал :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Од кога си ојде Фергусон само срања се дешаваат и Роналдо да го купат исти кур ќе биде.
Незнам кој ги донесува овие ропаци за тренери, Мојс беше тапа тренер уште од кога дојде ич не го сакав, за овој мислев дека е подобар и дека манчестер ќе се врати како во старите денови, ама гледам малце тешко тоа, абе мене да ме стават тренер подобри резултати ќе вадам еј.
Инаку овие ако продолжат и второ така да играат ќе дадат уште еден гол.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Чичарито ако планира да игра вака тогаш слободно нека пакува куферите.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Тоа е тоа, ко менталитетот победнички да е изгубен. Никој повеќе не ни се плаши
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
769
Поени од реакции
261
за да ти се плашат треба ти да диктираш темпо, ти да ги трескаш од земја а не како нашиве во секој дуел се на земја. Они не се отвараат топка да примат, не па шанса да направат
 
B

BooBojan

Гостин
Се е џабе.Ако сакат и Бејл и Меси и Роналдо и Суарез и Хумелс и Бенатија и други јаки стопери ако купат...
Двајцата најважни играчи кои Манчестер моментално ги нема, а можеби и после преодниов рок нема да ги има.

ЦЕНТРАЛНИ ИГРАЧИ НА СРЕДИНА НА ТЕРЕНОТ...
Никој, баш никој од сите такви играчи кај нас моментално не е ни во најдобри 20 на тие позиции во премиер лигата...
Керик е најдобар, ама кога не е повреден, вака без него ни господ не не спасува....

Како може играч шо игра на позиција цела кариера, да не знае како да се однесува на терен....
Под итно нека им пушта мечеви Сколс и Керик заедно кога играа...



КАТАСТРОФА СРЕДИНА, КАТАСТРОФА



Под итно Видал...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.868
Поени од реакции
63.654
Од кога си ојде Фергусон само срања се дешаваат и Роналдо да го купат исти кур ќе биде.
Незнам кој ги донесува овие ропаци за тренери, Мојс беше тапа тренер уште од кога дојде ич не го сакав, за овој мислев дека е подобар и дека манчестер ќе се врати како во старите денови, ама гледам малце тешко тоа, абе мене да ме стават тренер подобри резултати ќе вадам еј.
Инаку овие ако продолжат и второ така да играат ќе дадат уште еден гол.

Sportska?
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
пиши пропало од јунајтед наш, кај ме таквото навеа да го изиграм 2ка денеска воопшто овие и со башкими да дојдат да играат нема да победат.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.538
Поени од реакции
43.004
Ако не тепат и денес ќе ги играм секое коло ќе им ебам матер нека испаднат. :icon_lol:

(ме заебаа на ливчето веќе други иначе, ама пак си трае проклетството :place:)
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Ја вртиме бе ова 1 у 2 е , како иначе ке се исплати ди марија??????
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Од кога почна сезоната не ми е играна ниту еднаш викам оваа мора да ја победат па шо сака нека е, ама нема врска тоа што ја имам, ова што се дешава е катастрофа.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.262
Поени од реакции
7.263
Mamu da im ebam mnogu se statichni, ne se ni otvaraat da primat pas.Sekoj duel izguben da mu se snevidi do tolku li se nezhni(ando kje osvoeshe nekoj duel).Pauel igrachishte u vakov manchester treba da ima zagarantirano mesto u prvi 11.Ando isto dobro se snaogja zaedno so pauel.Dobro pochnaa neznam shto im stana, ubavo si igraa kombiniraa se dodeka ne primija gol.

Edinstveno pozitivno neshto na natprevarov e shto site individualno povlekuvaa napadi a ne kako prethodnite utakmici dodaj do najbliskiot i vrti se se ko kisha oko kragujevac okolu 16-ik
 

Kajgana Shop

На врв Bottom