Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
Рајан Таниклиф ќе оди во Питербороу во Чемпионшип следната година на позајмица, кај син му на Ферги.
--- надополнето: Jun 26, 2011 2:14 PM ---
Како што ми се чине никој од овие нам да дојде:(
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199


P.S Flame како ти е тумблр-от? :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
Член од
22 мај 2011
Мислења
134
Поени од реакции
34
јас мислам дека нашиот шопинг ќе заврши со потписот на Де Геа , а нашата средина ќе биде Клеверли<> Андерсон ;)
То бе друже нека ни е здрав андо...има да ора по средината на теренот , ама да има некој поискусен до него да го мава шалтаци за мотивација а клевери незнам лани на претсезонските растури не ми е јасно оти го дадоа на позајмица :) али да не се праам стручњак ферги си знае :) Pozz
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.380
Поени од реакции
5.630
A и не летај многу, не те фалат тебе... го фалат Гоше. (y) И немој вакво однесување со Македонец_7, тој е еден од малкуте паметни фанови на Арсенал и остало. Ај поздрав :)
Ете, кој ме разбрал.. Паметен чоек :) За дечкото погоре, ќе си најди во private од кој сакам автограм..

Поздрав
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.910
Поени од реакции
1.753
То бе друже нека ни е здрав андо...има да ора по средината на теренот , ама да има некој поискусен до него да го мава шалтаци за мотивација а клевери незнам лани на претсезонските растури не ми е јасно оти го дадоа на позајмица :) али да не се праам стручњак ферги си знае :) Pozz
Време е да заигра на природната позиција, доста му беше дефанзива. :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
Го виделе Гигс на одмор со жена му и одма статија во Сан, сеа на новинариве криво им е дека не се разведуваат, нема за што да напишат :place:
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
ееех Roy Keane колку фалии :)
--- надополнето: Jun 27, 2011 12:40 AM ---
http://www.imdb.com/title/tt0410292/
Мора ова секој да го гледа! на замунда го има до 2009г
ама супер филм е...се, СЕ за јунајтед
 

Afro Samurai

Nicotine Desperado
Член од
12 август 2009
Мислења
83
Поени од реакции
5
ееех Roy Keane колку фалии :)
--- надополнето: Jun 27, 2011 12:40 AM ---
http://www.imdb.com/title/tt0410292/
Мора ова секој да го гледа! на замунда го има до 2009г
ама супер филм е...се, СЕ за јунајтед
фали фали...фали некој да мава шамари за чат-пат да ги симне на земја малце...од 3-0 да направат 3-5 :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
Ако ве знам кој е кој со јузериве еве на :)
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.847
Поени од реакции
1.480
Јас сум Zarren одма да си пишам да нема забуни! :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
AS репортира дека сме понудиле наводно 15 милиони за Тиаго од Барселона, сега колку е точно ова не знам, да не го глумам Гоше. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom