Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
24 март 2010
Мислења
15.151
Поени од реакции
25.593
На клипчиња со го имам гледано на youtube изгледа солидно
Извини мајсторе, незнаев дека имаш такви моќи, да процениш играч според youtube. Значи ова екипиве се будали што трошат по милиони годишно на скаути, па билети и влезници за скаутите, доволно е да те земат тебе, да ти платат интернет, пушташ youtube и сите најдобри играчи завршуваат во Јунајтед. Извини уште еднаш, најдлабоко, не мислев да го навредам човекот што ќе ја направи следната револуција во фудбалот.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Форумов е за сите така да колку и да нејчам да гледам ЌЕ морам ;) така да и ти ќе мораш ако не сакаш не отварај, чоекот си најде занимација ќе си клава линкови
Извинете, вака падобрански, ама чоекот ви е закон !! :D :D :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Извини мајсторе, незнаев дека имаш такви моќи, да процениш играч според youtube. Значи ова екипиве се будали што трошат по милиони годишно на скаути, па билети и влезници за скаутите, доволно е да те земат тебе, да ти платат интернет, пушташ youtube и сите најдобри играчи завршуваат во Јунајтед. Извини уште еднаш, најдлабоко, не мислев да го навредам човекот што ќе ја направи следната револуција во фудбалот.
Види го Лук Чедвик што прави, што се будалевме што го пуштивме, сега Балон Д`Ор ќе имаше :D

 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.151
Поени од реакции
25.593
Види го Лук Чедвик што прави, што се будалевме што го пуштивме, сега Балон Д`Ор ќе имаше :D
Кога сме више кај промашувањата на Ферги мене најкриво ми е за Quinton Fortune, Liam Miller, Eric Djemba-Djemba и Kleberson. Ама тоа е, го нема Ферги Gose007 за советник и ќе промашува. :D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Извинете, вака падобрански, ама чоекот ви е закон !! :D :D :D
Аиии шо зборуваш не знаев фача шо ме пофали , ај сеа дој автограм да ти дам сакаш од мене или директно од САФ , или ко си бил мал кој играч си го сакал од манчестер?
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Ќе се снимам и јас додека играм фудбал (читај најдобрите потези и голови), ќе го аплоадирам видеото на Јутуб, и можеби ќе ја имам среќата Гоше да го погледне видеото и да ме испрати во Јунајтед :) :cool:(y)
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Види го Лук Чедвик што прави, што се будалевме што го пуштивме, сега Балон Д`Ор ќе имаше :D
Чекај да погугла, да најде кој бил Чедвик па ќе ти одговори... Мала помош Гоше, најгрдиот фудбалер што некогаш играл за Јунајтед :D :D
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Аиии шо зборуваш не знаев фача шо ме пофали , ај сеа дој автограм да ти дам сакаш од мене или директно од САФ , или ко си бил мал кој играч си го сакал од манчестер?
A и не летај многу, не те фалат тебе... го фалат Гоше. (y) И немој вакво однесување со Македонец_7, тој е еден од малкуте паметни фанови на Арсенал и остало. Ај поздрав :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Jaс само да му посакам среќа на Чичарито и победа во Голд Купот.. И бар едно голче за нас нека даде! :)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ГГ&3+ ја имам на тикет, вашиот само што пропушти добра шанса за понатаму сакам две голчиња или ќе се расправаме :D
ахах :) никад не му се десило вака 2 шанси да испушти, ама ќе падне гол од Мексико, опсада им прават, овие од Америка веќе внесоа апла одбранбен играч според амерово што коментира. Интересен меч е, на кој му е досадно нека гледа.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
ахах :) никад не му се десило вака 2 шанси да испушти, ама ќе падне гол од Мексико, опсада им прават, овие од Америка веќе внесоа апла одбранбен играч според амерово што коментира. Интересен меч е, на кој му е досадно нека гледа.
Добро сеа, втората беше офсајд :Р..

Иначе, имате и на Еуроспорт 2, за тие со потрошен нет :)

Едит: 2-0 -.-
 

Kajgana Shop

На врв Bottom