Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
ау ау ау .. на јанг треба да му набавак костум за нуркање !!! брука ....
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Луѓе, контакт ИМАШЕ, има судијата алиби за пеналов, ама ме НЕРВИРА :mad: што Јанг се фрла онака како да го застрелале со снајпер. Полно онакви пенали се досудија сезонава ама не памтам некој да се фрлаше ко него.

Can you find Ashley Young? 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 o-|-< 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃웃 웃

умрев :pos:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
Луѓе, контакт ИМАШЕ, има судијата алиби за пеналов, ама ме НЕРВИРА :mad: што Јанг се фрла онака како да го застрелале со снајпер. Полно онакви пенали се досудија сезонава ама не памтам некој да се фрлаше ко него.

Can you find Ashley Young? 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 o-|-< 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃 웃웃 웃

умрев :pos:
имаше контакт да ... празен пат пред јанг овој се фрли да му ја гази ногата .... имаше контакт ама од јанг .... а се фрли мислиш дека ќе умира !!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
имаше контакт да ... празен пат пред јанг овој се фрли да му ја гази ногата .... имаше контакт ама од јанг .... а се фрли мислиш дека ќе умира !!!
Не, не , остај, имаше контакт, професионален фаул, па само Џеко досега 3 пати го имам видено да изнуди онакви пенали, само што не мораше да се фрли онака ко да вежба скокови во вода.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
Не, не , остај, имаше контакт, професионален фаул, па само Џеко досега 3 пати го имам видено да изнуди онакви пенали, само што не мораше да се фрли онака ко да вежба скокови во вода.
Ферги треба да сврти некој муабет со младичот ... не за друго , не е стилот на Манчестер Јунајтед да игра на тој начин !!!! BTW го видовте Рио при пеналот, беше свртен со грб чекаше и кога виде реакција на навивачите и он почна да плеска :D
Ова на сколс , волеј од корна омилено му стана против вила а ?
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
ufff dobro e srcevo mi zastana za skols
--- надополнето: 15 април 2012 во 17:46 ---


vaka treba malku na welbeck i jang da im go dade na poluvreme SAF
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Е уште ова го немам видено,да нејчиме пенал,не бил стилот,а стил е да изгубиме од Виган? :pos:


Едноставно доминиравме на терен..... грев ќе беше да останеше резултатот 1 разлика.. :confused:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Сакав да почекам да заврши мечот, па затоа не искоментирав на полувреме.. Ама сега мора да кажам.. Вејн Руни - флоп оф д деј.. 80% му се погрешни додавања, на неколку пати на најглуп можен начин ја изгуби топката, жими жими пеналот што го погоди.. И неколку утакмици наназад не му оди баш.. Ептен ме интересира колку грешни додавања има направено во последните 3-4 утакмици.. Ако може да најде некој нека постира на темава..
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.442
Поени од реакции
20.190
хехе ете го бе руни :D ем голче ем надвор од теренче ... бугар у акција !!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ете го Бугарот бе, глејте сеа како ќе дае 3 гола од нигде :icon_lol:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
За денешниот натпревар ќе кажам само еден збор.. -> Magnificent!!

Инаку ми се допаѓа што Клеверли конечно (после повредите) почна да ја враќа формата од почетокот на сезоната и што Нани даде гол..

GGMU!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489


Ете висока победа, сеа пак ли нешто нема да чини? :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom