Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.676
Поени од реакции
7.266
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Зошто?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Брегзит срања. Не е дека не може да се среди, ќе видиме.
Го заборавате и овој господин:

Би можеле да ги регистрираат и како играчи со РВП и Флечер за секој случај. :brlav:
 
Последно уредено:

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
Среќен сум,но се плашам да не биде уште една колатерална штета на пичќите и смрдлаците што се нарекуваат професионални играчи..Мора барем голем дел од "ѕвездите "да ги избрка на клоци,9 играчи веќе си заминуват но вистинсќиот проблем останува.Мегваер,Рашфорд,Роналдо,АВ Бисака,Мектоминеј,сите тие треба да се на трансфер листата но нема да биде се во еден трансфер период.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.676
Поени од реакции
7.266
Среќен сум,но се плашам да не биде уште една колатерална штета на пичќите и смрдлаците што се нарекуваат професионални играчи..Мора барем голем дел од "ѕвездите "да ги избрка на клоци,9 играчи веќе си заминуват но вистинсќиот проблем останува.Мегваер,Рашфорд,Роналдо,АВ Бисака,Мектоминеј,сите тие треба да се на трансфер листата но нема да биде се во еден трансфер период.
Не сум сигурен дека Роналдо ќе сака да игра лога европа или конференциска така да очекивам и он да си оди.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
Не сум сигурен дека Роналдо ќе сака да игра лога европа или конференциска така да очекивам и он да си оди.
Искрено што подалеку од клубот,Да легенда е но неможе да биде поголем од клубот.Фала му за сите трофеи во минатото легенда е на клубот но време е за нови млади момци што ќе трчат а не да му е страв на менаџерот да го извади од игра или да го остави на клупа..Од вакви вируси патиме веќе 9 години се неим се погодува менаџерот..
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Среќен сум,но се плашам да не биде уште една колатерална штета на пичќите и смрдлаците што се нарекуваат професионални играчи..Мора барем голем дел од "ѕвездите "да ги избрка на клоци,9 играчи веќе си заминуват но вистинсќиот проблем останува.Мегваер,Рашфорд,Роналдо,АВ Бисака,Мектоминеј,сите тие треба да се на трансфер листата но нема да биде се во еден трансфер период.
Не знам како се најде МекТоминеј во проблем? Сериозни сте?
Мегваер никогаш не бил проблем, едноставно оваа сезона, како и скоро сите останати е во неверојатен пад на формата, плус како што кажав претходно е прелошо изменаџиран. Само по некој случај редовно јади најголем хејт и критики, иако е далеку од директен кривец.
И што е најбитно, никогаш не кренал глас да се чалами или плачи јавно како други поединци во тимот. А најкритикуван и најисмејуван е јавно од сите.
Јас реков некни, примам кладби дека Мегваер ќе е стартер на скоро сите утакмици и кај Тен Хаг. :)
Автоматски споено мислење:

Искрено што подалеку од клубот,Да легенда е но неможе да биде поголем од клубот.Фала му за сите трофеи во минатото легенда е на клубот но време е за нови млади момци што ќе трчат а не да му е страв на менаџерот да го извади од игра или да го остави на клупа..Од вакви вируси патиме веќе 9 години се неим се погодува менаџерот..
За ова веќе си во право. (y)
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.676
Поени од реакции
7.266
Не знам како се најде МекТоминеј во проблем? Сериозни сте?
Мегваер никогаш не бил проблем, едноставно оваа сезона, како и скоро сите останати е во неверојатен пад на формата, плус како што кажав претходно е прелошо изменаџиран. Само по некој случај редовно јади најголем хејт и критики, иако е далеку од директен кривец.
И што е најбитно, никогаш не кренал глас да се чалами или плачи јавно како други поединци во тимот. А најкритикуван и најисмејуван е јавно од сите.
Јас реков некни, примам кладби дека Мегваер ќе е стартер на скоро сите утакмици и кај Тен Хаг. :)
Автоматски споено мислење:


За ова веќе си во право. (y)
Да немаше толку играчи што летаат од клубот мислам дека Тен хаг ќе го откачеше Слабхед вака ќе мора да крпи до следната сезона.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Да немаше толку играчи што летаат од клубот мислам дека Тен хаг ќе го откачеше Слабхед вака ќе мора да крпи до следната сезона.
Можеби, а можеби и ќе ја врати формата од лани, ќе имаат шанса на припреми да се покажат сите. Со добар ДМ пред одбрана се си мислам дека ќе е ок.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.676
Поени од реакции
7.266


Добро е уште овој ни фалеше да се шлае покрај клупата со Филан и Флечер. :pos:
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.542
Не сум сигурен дека Роналдо ќе сака да игра лога европа или конференциска така да очекивам и он да си оди.
Мислиш во позиција е да бира? ЛШ само во некој треторазеден клуб во топ клуб тешко поарно нека си фаќа патот накај Америка


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom