Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
^Да, врати се неколку страни назад, пастирав изјава од лице вработено во клубот.

--- надополнето ---

Owen Hargreaves's long-awaited Manchester United return is being lined up for the Carling Cup match against Wolves.

:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.496
Поени од реакции
4.058
Дај не верувајте во такви глупост, Кико за кој Ферги има само пофални зборови, не ќе сме го позајмиле, па и ќе сме го продале во Лацио :O Остајте ги спортденес, Ферги му дава шанса да игра во први 11 и да се разговара за вакви глупости, не вреди.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
ајдеееее отиде сеа одбраната:tapp:
Капитениве само ни одат. Невил го остранија од капитенската функција поради повреди па Рио цело време се повредуваше сега и Видиќ аман више...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom