Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Ќе видиме дали вечер ќе ти држи вода муабетот... инаку само класично јадење на слама што го прават тинејџери беше досегашниот муабет :D ова ти го споменмувам бидејќи си нов за да внимаваш на евентуален бан од тема и да добредојде, впрочем ако нема и малку контрење ебате фан клубот полн само со истомисленици :D - живееме да ги поразиме противниците.
Уствари после само 2 дена сфатив дека Кајгана е повеќе тинејџерски форум иако ми го споменаа како озбилен одредени луѓе :smir:

За твоја информација имам 33 години и токму заради она што го напишав околу можноста за спосртка да најдам некои други контакти се зачленив тука, АРНО АМА тнко тоа дека го има тука :smir:

Останете сите со здравје :smir: о многу среќа понатака

НЕ сум ЈАС за тука ПОЗДРАВ


:pos:

Сега на овие им се закачи, а? :pos:
Немај гајле батка терајте си по свое тук се се дечиња помали од нас :smir: Како што кажав лошо не информираа за кајгана форумов :smir:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
Мурињо најслаб тренер во историјата на Интер!
Манчестер најсаб четвртфиналист!

И да знаеш дека не си за тука. Само не знам за каде си :pos:
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
Микии..ти можеби фаќаш на спортска и можеби гледаш фудбал, ама според ова што го пишуваш се гледа дека немаш три чисти од фудбал, без навреди, ама тоа што го пишуваш е многу нереално :nenene:. Кај може Ман да го тураш на исто ниво со Лион, Бордо и ЦСКА, моментално, а и реално гледано, освен Барселона која ете може рамноправно да се спореди со нас, другите се бар за класа - две под нас.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Мурињо најслаб тренер во историјата на Интер!
Манчестер најсаб четвртфиналист!

И да знаеш дека не си за тука. Само не знам за каде си :pos:
Ајде пред да престанам да ја посетувам странава :smir:
Очигледно е за забава баш како што кажува Фан клуб а нити тие другите форуми не беа нечто поозбилни.



Нема да реплицирам оти нема потреба :smir: Уживајте си
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Ако мислиш дека со тоа што си 33 години си најпаметниот овде на овај "Тинејџерски Форум" тогаш си во голема заблуда.Ама па и некој со 33 години (како што се претставуваш) да рече дека Јунајтед(тука и Арсенал видов го спомнуваш) бил тактички и технички најслаб(во конкуренција на ЦСКА,Лион...) е тогаш очигледно патиш од комплекси и стереотипи кои се карактеристични за пубертетлии.Е сега дали не си излезен од тој период или е нешто друго во прашање треба сам да утврдиш.
 

Donald Sikert

Jane Vitington
Член од
28 ноември 2008
Мислења
8.283
Поени од реакции
5.614
Микии..ти можеби фаќаш на спортска и можеби гледаш фудбал, ама според ова што го пишуваш се гледа дека немаш три чисти од фудбал, без навреди, ама тоа што го пишуваш е многу нереално :nenene:. Кај може Ман да го тураш на исто ниво со Лион, Бордо и ЦСКА, моментално, а и реално гледано, освен Барселона која ете може рамноправно да се спореди со нас, другите се бар за класа - две под нас.
Ок е батка така нека е ако паднете со Лион играјте си на МАнчестер слободно арно ама побарајте ме тогаш јас ќе ви примам уплати без проблем :smir:

Ако некој од вас е стварно сериозен во играње спортска нека ми пише пп . Стварно не сум навивач на ниту еден клуб (можеби Милан), не сум страствен како што вие се прикажувате нели :smir: и стварно мислев дека ќе наидеме на сериозни играчи на спортска арно ама не е така.

ИНАКУ сит емои постови околу квалитетот држат вода околу кладењето.

Едноставно беше да с еизанализира вчера како што постирав пред натпреварите дека најисплатливо нешто е Интер оди понатка и Севиља 2-3 гола.

АМА ова не е форум за кладење .

SORRY!
 

Goon

Pogback
Член од
16 март 2010
Мислења
1.848
Поени од реакции
1.480
. . . ааа, значи ете го заклучокот на твоето размислување. Значи симпатизер си на Милан:nesum:, епа батка тогаш го оправдувам твоето мислење:pos2:. И Ман така да беше декласиран од некој тим како што беше случајот со твојот Билан, можеби и јас ќе размислував како тебе:vozbud:. Али ај не е битно, уште еднаш ќе ти кажам: Сакал или неќел, ама Манчестер Јунајтед ќе биде трета година по ред финалист во ЛШ, само што овој пат ќе се повтори билансот од 2008:helou:. Glory ...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.504
Поени од реакции
58.913
. . . ааа, значи ете го заклучокот на твоето размислување. Значи симпатизер си на Милан:nesum:, епа батка тогаш го оправдувам твоето мислење:pos2:. И Ман така да беше декласиран од некој тим како што беше случајот со твојот Билан, можеби и јас ќе размислував како тебе:vozbud:. Али ај не е битно, уште еднаш ќе ти кажам: Сакал или неќел, ама Манчестер Јунајтед ќе биде трета година по ред финалист во ЛШ, само што овој пат ќе се повтори билансот од 2008:helou:. Glory ...
Не се замарај.

Вчера ни се закачи нас да ни објаснува како Жозе бил најслаб тренер, пази, ВО ИСТОРИЈАТА на Интер :tapp:

Денес ви се закачи вас да ви кажува дека сте биле најслаб четвртфиналист.

Фан на Милан со вишок комплекси.
 
M

mercenary

Гостин
освен Барселонакоја ете може рамноправно да се спореди со нас, другите се бар за класа - две под нас.
:pos::pos::pos:
Кога величиш нешто барем величи како што треба.
Пиши:како може една Барселона да се спореди со нас,а за другите да не зборам,они се бар за 7-8 класи под нас.

А за овој дечково-стручњаков,нема што да се збори.Кога кажа дека е за Милан на сите ни стана појасно.Сепак 7-2 од Манчестер и 6-0 е од Интер е многу.Што е многу,многу е.
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Јас и понатака тврдам дека е Мурињо е најслаб тренер што го имал Интер и понатака велам дека сте најслабиот тим во моментов од 8-те.

Значи тоа што го кажувам е моето размислување кое не мора да се совпадне со твоето нели !!! Кога вие кажувате дека сте најдобри или некој од навивачите на Интер јас не му велам да оди по ѓаволите и дека дроби празна слама, едноставно го почитувам тоа што го мисли. Едноставно вчера аргументирано за мене слабиот Мур го надмудри Анчелоти и постирав на тој форум честитки и признание за тој натпревар.

И пак ќе повторам немам намера да провоцирам некого :smir:
Со оглед на твоите глупи размислувања и како до сега се одвиваат работите во ЛШ, подобро е да си аутсајдер отколку фаворит, така да очекувам Јунајтед да игра во финале:vozbud:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.734
Поени од реакции
43.990
Како што и Мурињо во темата за Интер, нагласи дека е најслаб тренер кој некогаш го имал Интер, така при срце и фановите на Манчестер ќе ги прифатат твоите размислувања.
Шо се мачите да реплицирате на некој што вчера во својата енормна '' експертиза '' го вметна и овој пост
OK ЗНАМ дека не можам да ве побијам дека е тапа тренер:smir: затоа ќе се потрудат екипите противници на Интер (За вечер верувам во неговата среќна звезда само за понатака).

ПС и САФ е далеку од рангот на еден Липи, Капело, Анчелоти, Гус и слично.
Знам Awake, криво ти е што потроши залудно 2 минути од твојот живот при постирањето реплика за Мики, been there done that.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom