Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 мај 2007
Мислења
32
Поени од реакции
0
незнаем зашто толку го критикувате фостер , пред некоја утакмица беше херој сеа е идиот , месечар и тн тн . секој голман има лоши моменти така и фостер , а и у двата наврата кога примивме голови можеше рио фердинанд да интервенира подобро...
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207


Еве и статистика за тие што викаат педерски било тепано. Глеј те и посед и се друго неверници.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
незнаем зашто толку го критикувате фостер , пред некоја утакмица беше херој сеа е идиот , месечар и тн тн . секој голман има лоши моменти така и фостер , а и у двата наврата кога примивме голови можеше рио фердинанд да интервенира подобро...
А Фостер ги има на секоја утакмица. Шо не го бива за голман не го бива, мора да земеме некој подобар голман. Од три натпревари, на еден ќе брани убаво на другите два ќе прави киксови.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
незнаем зашто толку го критикувате фостер , пред некоја утакмица беше херој сеа е идиот , месечар и тн тн . секој голман има лоши моменти така и фостер , а и у двата наврата кога примивме голови можеше рио фердинанд да интервенира подобро...
Трупче невидено......
Првиот гол смешки невидени, 3 гол иако најголемата грешка ја направи Рио сепак подобар голман мораше да го затвори поблискиот агол а не да дозволи белами да го претрча и да ја шмугне топката во голот.
Кушчак ЗАСЛУЖУВА шанса !!!
 
Член од
21 мај 2007
Мислења
32
Поени од реакции
0
Кушчак = Фостер ништо подобро ... и двајцата се неискусни , ако треба голман подобар треба да се купи а не да го бараме кушчак
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Кушчак = Фостер ништо подобро ... и двајцата се неискусни , ако треба голман подобар треба да се купи а не да го бараме кушчак
Кушчак е подобар од Фостер, не збори за инат...
 
K

kaiser soze

Гостин
Еве и статистика за тие што викаат педерски било тепано. Глеј те и посед и се друго неверници.
Тие што така викаат,едноставно нека прекинат да гледаат фудбал,тоа не е спорт за нив.Евентуално сквош,бадмингтон,голф,ама фудбал никако.
Сити денес постигнаа три сосема случајни гола,по очајни грешки на нашата одбрана.Освен нив,ама апсолутно немаше некои изградени ситуации за гол,сем на Тевез можеби.Се на се,имаа иницијатива во десет минути од натпреварот,и толку.За разлика од нив,Јунајтед играше,ствараше шанси,убави акции,а овие само се бранеа.Ако тоа е незаслужено,незнам што е.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Кушчак = Фостер ништо подобро ... и двајцата се неискусни , ако треба голман подобар треба да се купи а не да го бараме кушчак
Точно, ама типот заслужува шанса, барем нема да си дава автоголови на секој втор натпревар.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Кушчак = Фостер ништо подобро ... и двајцата се неискусни , ако треба голман подобар треба да се купи а не да го бараме кушчак
Е ова не ти требаше. Кушчак не дека изигра многу кога мењаше ама дефинитивно подобро од Фостер бранеше.
 
Член од
21 мај 2007
Мислења
32
Поени од реакции
0
ама фергусон иде против сопствениот тим па става кушчак во игра ????или пак он го гледа на тренинг и оценува кој треба да брани ... ако би бил подобар кушчак би бил сега на стативите а знаеме дека не му е овој прв кикс на фостер ...
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Оф оф... која победааааааааа, штета шо го гледав на паузи... два пати влетав два пати шити дадоа гол али тепавме, нека ни е честите победата и нека ни се множат победите :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
ама фергусон иде против сопствениот тим па става кушчак во игра ????или пак он го гледа на тренинг и оценува кој треба да брани ... ако би бил подобар кушчак би бил сега на стативите а знаеме дека не му е овој прв кикс на фостер ...
Капело и англиската јавност се тука голем фактор, не заборавај.:smir:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
ама фергусон иде против сопствениот тим па става кушчак во игра ????или пак он го гледа на тренинг и оценува кој треба да брани ... ако би бил подобар кушчак би бил сега на стативите а знаеме дека не му е овој прв кикс на фостер ...
Фостер има предност зошто тој го сметаат за иднина во англија пошто знаеме со голмани англичаниве најдобри не се и за тоа ја добива предноста. Не дека сакам сега да се правам нешто над Алекс Фергусон ама и сите медиуми го тврдат истото.
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
96
Поени од реакции
61
c c c. znaci za igraci kako ferdinand vednas zamena da se traze. ne znam kako moze taka lezerno da se ponasa na terenot kako da vodat 5:0. zaradi takvi sitnici ke ja zagubime titulata
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
c c c. znaci za igraci kako ferdinand vednas zamena da se traze. ne znam kako moze taka lezerno da se ponasa na terenot kako da vodat 5:0. zaradi takvi sitnici ke ja zagubime titulata
Повреден беше и неизвесен за натпреварот. Тоа си носи свои последици :smir:
Замена не треба да се бара, ја имаме веќе :wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom