Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

NanI

\Man_Utd/
Член од
14 јуни 2008
Мислења
540
Поени од реакции
2
Уште сме актуелни светски шампиони за тоа.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Асален за утакмицава?Сите 3 шо ги имав прекинаа да работат па сеа од match tracker читам само :uvo:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
2-3 линка пробав и траеја само по 3-4 минути и се изнервирав што нема добар линк и следам само резултат... на крајот, кој ја гледал утакмицата нека каже кој како изиграл и нека ги постира некој головите (доколку има) :helou:
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
Добро прво полувреме иако резултатот е сеуште 0-0. Нашиот среден ред е доминантен, Бешикташ се обидува само преку спорадични контри, но ништо опасно од нив не видовме во првото полувреме. Нас ни недостасува финалниот допир пред голот, за да се создаде шансата. Одбраната е сигурна, исто и Фостер (да не го заречам), средниот ред исто така е солиден, освен Нани кој не ме импресионира многу. Се надевам во второ да видиме гол во мрежата на Бешикташ
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
За жал неможам да го гледам натпреварот, многу глуп интернет имам, гледам резултатот е 0-0 се надевам во второ ќе дадеме некој гол и ќе го отвориме резултатот. Инаку од нашата група Волфсбург води против ЦСКА со резултат од 2-0. :)
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Симнете си некое бесплатно програмче од типот на TVU player, TVants , UUSEE , ili Pcast и после од rojadirecta си барате линк и ја гледате преку програмчето :toe:
Ја гледам на TVU player на некоја данска телевизија, дефинитивно фали уште еден напаѓач, Руни е изолиран напред сам, само Валенсија се обидува да направи нешто десно. Премногу играчи има во средината, мора да излезе или Сколс или Керик и да влезе Бербатов или Овен. :wink:

П.С. Роналдо даде прекрасен гол од слободен удар :helou:
 
N

navivacka

Гостин
:tv::tv:Јас ја Тв си гледам:tv::tv:
E паметен си ти:)

Бај д веј ми се допадна играта ама никако да влезе топката во голот на Бешикташ,се надевам второ полувреме ке влезе три пати,Волзбург сега за сега е на прва позиција во нашата група па дај боже да се смени тоа...Фостер брани одлично а што е со Рио да не се повреди пак?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
ЦЦЦ баш денес најде да ме еб*ва нетот :tapp:

  • 63Sir Alex shuffles his pack, with Berbatov on for Carrick and Owen on for Rooney. Rooney has had a cracking game and is shaking his head as he walks off.
Ај сеа со 2 напаѓачи сме..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom