Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 август 2008
Мислења
6.008
Поени од реакции
5.324
Абе шо се плашите!! Кој сака да се кладиме дека ке победиме во Германија??
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Искрено се сомневам, ама ај да оставиме до викендот и да се надеваме на најдобро :smir:
Ако добро се сеќаваш, уште во дуелот со Бешикташ, САФ изјави дека со истиот состав оди и во Волфсбург. Во тој состав не беше Руни. Е сега тој состав принудно е изменет поради повредите на Браун и Видиќ, ама што е тука е.

Искрено, мора САФ да купи барем еден квалитетен стопер зимава. Не можеме да се ослониме на честите повреди на одбраната.:smir:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462

Слушнете што вели Гигси во првите 30 секунди од клипот. Не знам што да кажам, се е излишно да се каже за овој човек, само знам дека ќе имам добра залиха на паломи до мене кога ќе игра проштален натпревар
веруј и ја :( нешо слично на ова :( :( :( :( :( :( :(

We love you Ryan
(може ме прочитал од кај знаете ) :(
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Најдобро е да не мислиме на тоа,ама за наша жал тој ден порано или подоцна(се надевам најдоца) ќе пристигне. :(
-Eве ја користам приликава да кажам дека Гигси заслужува да биде поставен за прв капитен...Гери Невил не е тоа-тоа....Гигс е човекот за лентата!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Кога ќе се повлече барем ќе можеме сите да кажеме дека сме живееле во ерата на според мене најдобриот играч во Англија што играл воопшто и еден од најголемите светски играчи во историјата на фудбалската игра.
Во продолжение ќе напишам една изјава на Александро дел Пиеро наменета за Рајан:

"This is embarrasing to say but I have cried twice in my life watching football player; the first one was Roberto(Baggio), and the second was Ryan Giggs!
 
Член од
1 август 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
37
Kusczack
Fletcher Carrick Evra Park

Valencia Anderson Scholes Obertan

Gibson
Owen


Очекувам со овој состав да започне ферги.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Не сменија да им се испосерам во глупата телевизија!
Ако, навикнати сме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom