Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

__MaNu__

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
30 ноември 2008
Мислења
520
Поени од реакции
3

Едноставно сите што се занимаваат со спонзорство сакаат да бидат спонзор на Јунајтед...ајде едвај чекам да видам како ке изгледат новите дресови:vozbud:какви и да се сигурно ке се убави зашто ке ги носат шампионите:)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Не знам ова дали е постирано, се извинувам ако дуплирам.

Ибрахимовиќ за К.Роналдо
Најпосле е презентирана и последната можна комбинација околу иднината на најголемата ѕвезда Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо. Репрезентативецот на Португалија до сега беше продаден на неколку клуба, беше избркан, оставен цел живот на "Олд Трафорд", но никогаш разменет со некој друг фудбалер. Според последните информации во Сан, постојат реални шанси крилниот напаѓач да биде разменет за најдобриот голгетер на Интер, Златан Ибрахимовиќ.

Извор: Вечер.

:pos2::pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
поубаво ќе стои некој европски спонзор,нешто што го знаеме,или можеме да го имаме....:wink:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
во врска со спонзорот сакам пад да се вратат " Vodafone " многу убави ми беа тие дресови :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
не го сакам ибрахимович во манчестер.дресовите со vodafone не ми се допагат баш.овие со aig некако ми се подобри.PS:сепак како и да пишува на дресовите ке биде добро :smir:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
За дресовиве сигурен сум дека АИГ ќе ни бидат најмалце уше до следното лето.Како најголеми конкуренти мислам дека се Hublot.

Слики од тренинзите со репрезентациите




п.с некој знае каде може да најдам ваков дрес(во Македонија) со 11 Giggs на него?

Најдов само со Роналдо и без име.Немора да е оригинал.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
п.с некој знае каде може да најдам ваков дрес(во Македонија) со 11 Giggs на него?

Најдов само со Роналдо и без име.Немора да е оригинал.
мора ли околу знакот да пишува мај 19тх 1968....? :smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Не знам ова дали е постирано, се извинувам ако дуплирам.

Ибрахимовиќ за К.Роналдо
Најпосле е презентирана и последната можна комбинација околу иднината на најголемата ѕвезда Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо. Репрезентативецот на Португалија до сега беше продаден на неколку клуба, беше избркан, оставен цел живот на "Олд Трафорд", но никогаш разменет со некој друг фудбалер. Според последните информации во Сан, постојат реални шанси крилниот напаѓач да биде разменет за најдобриот голгетер на Интер, Златан Ибрахимовиќ.

Извор: Вечер.

:pos2::pos2::pos2::pos2:

шо ке ни биде ибрахимович во јунајтед.. кики не го даваме :vozbud:
а за спонзор кој сака нека биде...знакот на кој било спонзор убаво ке стои на дресот :vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
п.с некој знае каде може да најдам ваков дрес(во Македонија) со 11 Giggs на него?

Најдов само со Роналдо и без име.Немора да е оригинал.
Тешко низ Скопје друже оригинал. Единствено од официјалната продавница од Манчестер да нарачаш, ама нашиве врска немам колку царина ќе ти наплатат, затоа што е висока доста, а дресот не е толку скап. А кај нас и дури и да најдеш, мислам дека скапо би ја платил :(. Мене ми донесоа од Англија од официјална продавница, горна тренерка што им беше за тренинг, сезона 04/05, со Vodafone на неа за цена од 35 евра, а кај нас таков оригинал којзнае колку би бил.
А за неоригинал, контактирај некој што живее во близина на Шуто Оризари :)
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Не сум сигурен, ама мислам дека во Прилеп има фирма која прави дресови по порачка.
Имаш во Битола специјализирана фирма за тоа...Ако имаш златна книга, побарај...Ако не оди на zlatnakniga.com.mk.....и побарај...Ако не најдиш кажи кај нас на форум, и ке ти најдам јас...Позззззззззз
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom