Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    100
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Нема да има нови играчи колку шо го разбрав овај шо дрдореше на скај спорт сите си заминале накај дома. Керол не му чинеше на мрсулковците па на позајмица го дадоја,простаците смрдени, господ да ги казни.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
This Is Anfield ‏@thisisanfield
BBC Sport reporting #LFC will NOT be signing anybody tonight. Thoroughly depressing if so.

Ben Smith ‏@BenSmithBBC
Clint Dempsey's proposed move to #LFC is on the brink of a collapse. Sides too far apart. May not be any ins at Anfield tonight


Давањето Керол на позајмица ке испадне невидена глупост.


I would need to be a nutcase to even consider at this moment to let Carroll go out, unless there are other solutions for that

Liverpool Football Club can confirm that Andy Carroll has joined West Ham United on a season-long loan
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
Абе за Демпси цел ден утепаа ,не ми се веруе цццц леле колку се неспособни ауу мори мајко..:facepalm::facepalm:
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
965
Поени од реакции
830
Абе за Демпси цел ден утепаа ,не ми се веруе цццц леле колку се неспособни ауу мори мајко..:facepalm::facepalm:
Fulham ја прифатија понудата на A. Villa од 5М + 2М a Dempsey ја одби, нам ни барале повеќе од тоа, се претпоставува 11-12М...

Dempsey во Spurs-и... :pos:
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Fulham ја прифатија понудата на A. Villa од 5М + 2М a Dempsey ја одби, нам ни барале повеќе од тоа, се претпоставува 11-12М...
Не не, они го барале истото и од нас, али ние куртони 4 милиони сме нуделе...
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
хахахахаххаха ни го опна и Демпси хахаха
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
фрлаа по десетици милиони на кој ќе стигнат и наеднаш 3 мил. станаа проблем?

нек се носат!!!

ако нив не им пречи да идат со глава у ѕид, мене ми пречи

си давам пауза
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Не се секирајте италијанскиот липицанер е тука, племето смрдено преварантско да му го е*ам.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
843
Поени од реакции
444
Srijandeep Das ‏@jeremy_LFC
You can tell how embarrassing it is when a club like #LFC cannot raise £500k on their £4.5m offer. Spurs offered just £5m 30minutes ago.

Јас мислам ова доолно покажува колку сме очајни...

П.С. понудата на Вила беше 5М+2М бонуси
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
10.571
За тие како нас што неможат да донесат играч останаа Хески и Овен. Баш ме интересира за кој би се одлучиле :confused:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom