Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Aјде конечно некоја корист и од Кол да се види :)
Епа среќна нова година, се надевам ќе продолжат добрите резултати во новава :)
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
на старчево треба да му се дава на секоја утакмица ултиматум за даси оди оти кога и да му дадат тој победува и спасува газ, наредната звонци пак нисто не правиме ако не му даадт ултиматум хахахах мое мислење
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
А што им текна бе??? Второто изиграа одлично!!! Кога сакаат играат кога сакаат не!! Што ли им е проблемот не знам!

--- надополнето ---

на старчево треба да му се дава на секоја утакмица ултиматум за даси оди оти кога и да му дадат тој победува и спасува газ, наредната звонци пак нисто не правиме ако не му даадт ултиматум хахахах мое мислење
Добра идеја!!

--- надополнето ---

Старката ќе одговара...:)
Абе не е само тој виновен...гледаш кога сакаат играат!!! Тој секако мора да сноси одговорност ама не целосна
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
сеа сакав и ја да го стаам линков :)

Иначе, од што го иам глеано мислам дека е супер играч и дека добро ќе се уклопи, само што сеа читам некои коментари демек и овој бил “стаклен“ (излеа тоа им е проблем на холанѓаниве :) ) ...ај да видиме сеа колку ќе испадне вистина ова
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Нема везе дека на Холанѓаните им е тоа проблем....Баш они со Германците се познати по издржливоста,кондицијата и да губат 10-0 ќе играат ко да е 0-0.Топ ако дојде типов.
 
G

GucciMane

Гостин
Го имам гледано уште у Твенте коа играше, одностно кршеше кичми:vozbud: брз е и добра техника има баш тоа што ни треба да ја забрза играта..
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
Абе каков Елиа давајте го ваму Џервињо!! Црнци ни требаат од оние Афричките!!! Мада и Елиа може да се снајди ама ќе видиме! Мене ми е сомнителен ама ај да видиме дали воопшто и ќе го купиме!!!
 

Стеф...

30.05.1980 Time when the legend was born...
Член од
16 април 2009
Мислења
364
Поени од реакции
39
Па таман е бе Елиа лево,Џервињо десно и шпицеви Торес и Нагог и ќе има дркање...:drk:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
Па таман е бе Елиа лево,Џервињо десно и шпицеви Торес и Нагог и ќе има дркање...:drk:
Е па така нека е само мислам дека Џервињо најдобро игра лево крило или шпиц...за десно не знам!! Ама Елиа ќе може десно?? Бтв сакав нешто вака
Хонда-----Торес-----Џервињо
или пак
Хонда----------------Џервињо
-------Торес----Нгог-------------

--- надополнето ---

А што стана со оној Марво?? Нели веќе беше потпишан и бил во канцелариите на клубот?? Исто како и Хонда и Џервињо,Кол,Волфсвинкел и Јанг?? Сите беа потпишани ама никој не иди...да не е и со овој Елиа исто??
 
P

PewDiePie

Гостин
Јас лично мислам дека Хонда супер би се снашол кај вас,одличен играч.
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
dajte link kade ne povrzuvaat so honda

daj te eden link kade sme pustile direktna ponuda so pari do tim! ne spekulaci!!!!!!!!!!!!1 :mad:@@
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom