Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 април 2008
Мислења
256
Поени од реакции
9
Џерард ке одсуствува од теренот. Има проблеми со препоните и ке замине под нож.... Се надеваме дека нема да е спремен за натпреварот со Ман Утд :vozbud:
 
Член од
21 април 2008
Мислења
181
Поени од реакции
4
Ех колку сте среќи (или сте подплатиле судијата). Се ли така ќе се влечете. Така беше со Мидлсборо сеа и со Стандард. ц ц ц
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Еве ни го ПСВ, првиот клуб за во група.
Вториот - И пак Марсеј.
И третиот - Атлетико Мадрид... ТОРЕС СИ ИДЕ НА ГОСТИ ДОМА!!
 
Член од
28 август 2008
Мислења
184
Поени од реакции
11
Najtesko ke bide so Atletico Madrid,drugite gi gazime ko Rusive Nemcite u Vtora Svetska Vojna.:salut:
 
Член од
21 април 2008
Мислења
181
Поени од реакции
4
И што има тоа врска со судиска одлука?? ...
Не велам дека има. Јас пак ке напишам дека не сум ја гледал ама чудно е во 180 минути не можевте да дадете гол кога почнаа продолженијата дадовте
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Најтешка група има Ливерпул:toe:
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
El Nino се враќа дома!

Тоа ке биде натпревар за уживање.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
За едно мора да сме реални, Ливерпул победуваат тоа е супер,уствари екстра е, но....едноставно тапа се.Среќата кога тогаш ќе се сврти против нас ако не почнат овие нашиве подобро да играат. Факт е дека со чесни исклучоци целиот тим на Ливерпул е тапа. Не дека другиве се нешто подобри, но едноставно требаше да си ги тепаат Стандард поштено уште во 90 минути. слушајте ми го зборот у недела е многу опасно.Знам дека Астон вила се редовни пациенти на Ливерпул ама сега имам осет дека ќе изгубат.
Морам да напоменам дека многу ме нервира Бенитез кога ќе рече- ОК Е, ИЗВЛЕКОВМЕ МНОГУ ПОЗИТИВНИ РАБОТИ ОД НАТПРЕВАРИВЕ-кои се тие , тапа сме и се вадиме.сакам мојот тим да игра добро , да гази, да ми е мерак да ги глеам и редно е да си признае- ДЕКА НЕ ИМ ИДЕ И ДЕКА МОРА НЕШТО ДА МЕНУВА. Можеби да му се даде шанса на немет или на вороњин пошто КИн некако не се вклопува. Јас мислам дека пресвртница ќе биде манчестер, конечно ќе ги тепаме ОД ИНАТ и оттогаш ќе тргнат работиве.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom