Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
D

Darko_ufo

Гостин
Човече како пациентски изигра Першиќ за голов што го прими Интер, страшно, Кандрева ТИЊА!
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.950
Поени од реакции
6.146
Kandreva na poluvreme da se zamene pod hitno covekot go nema ziv vo natprevarot, izguben vo vreme i prostor.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Банега ако се разигра ќе ги прегазиме. Јас мислев појаки се, штета евтин гол што примивме.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.846
Поени од реакции
8.693
може некој да ми каже Итурбе игра ли нешто? :)
 
D

Darko_ufo

Гостин
Какви беа овие лузерски измени[DOUBLEPOST=1489862866][/DOUBLEPOST]Kако успеа Перишиќ сам да ја ебе цела утакмица и сам не е свесен
 
Последно уредено од модератор:
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9
Член од
14 март 2010
Мислења
16.808
Поени од реакции
15.899
Perisic a eba utakmicata, nekolku sansi zaeba, mozese da gi dobieme ovie.. ali jbg, ma da ne ni ocekuvav nesto poveke od mechot, ne e ekipa za frlanje Torino, steta sto ne gi iskoristija sansite. Tesko do treto mesto, djabe se akaat.
 
D

Darko_ufo

Гостин
перишиќ или Паласио игра?[DOUBLEPOST=1489863267][/DOUBLEPOST]Успеа гадниот Хрват да ја помоча сезоната
 
Член од
25 ноември 2007
Мислења
277
Поени од реакции
193
па зошто бе не го игра габриел...чкрипат крилата тој брозович го клава па извади го кандрева еден куп грешки напрај, толку лоша комуникација во одбраната имат еј изгубени тотално...не сјеба перишич
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.057
Поени од реакции
12.554
перишиќ или Паласио игра?[DOUBLEPOST=1489863267][/DOUBLEPOST]Успеа гадниот Хрват да ја помоча сезоната
Te прати хрватот во вечните ловишта денес.:D
Мислам дека е ред да се поздравиш со другарите на форумот и да си побараш ацид,илумиус или пеџа да те банираат за сва времена.
Ти реков дека го познавам интер,ти дадов и неколку прилики да ја откажеме кладбата.Сеа биди си од збор :)
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Ни ја покрија средината денес, некако немавме конекција со нападот. Нема вина тука Пиоли со измените едната беше принудна а другите си беа на место, Едер посебно, го дигнаа ритамот и баш тогаш ги создадовме најдобрите шанси. Жоао Марио или Брозо беа опциите да се освежи средината.

МОТМ Кондогбија дефинитивно. Ни на Перишич неможе да му се замери, изгина дечкото напред назад, утна што утна сега тоа е...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom