Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Честито победа,заслужена..овој Мунтари ви е ѕверка...:tv:
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Сеа што им останува на Милан е прстето во газето и да чекаат на наш кикс :) :smir:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
Дечки а видовте пандев коа помина 3 ца фудбалери а посебно беше интерсно 3 т.е амброзини на кого му ја пикна под нозе :pos2:,тотално ги уништи:toe:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Честито победа,заслужена..овој Мунтари ви е ѕверка...:tv:
фала и Антонини не е лош.... само нека му објасни некој дека главата служи за мислење не за рушење реклами....:nesum:
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50


Што ли само покажува ?:)
6:0 вкупен резултат ? :eek:jea:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.771


Што ли само покажува ?:)
Јас би одел на 6:0 вкупен резултат :eek:jea:
Со 6 играчи можеби ќе изгубевме. Така изјави вчера :)

Емот иконава никогаш немала значење на форумов до денес: :eek:jea:

:pos:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
честито победа се гледаме во четврток (биваше ли брат ми да го разочара пандев таму на сред сан сиро он беше кај милан навивачите па ќе видам шо се дешавало ама сигрно со наведнати глави си отишле барем дињо да го даеше хаха)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
честито победа се гледаме во четврток (биваше ли брат ми да го разочара пандев таму на сред сан сиро он беше кај милан навивачите па ќе видам шо се дешавало ама сигрно со наведнати глави си отишле барем дињо да го даеше хаха)
Ајде Тенкчо ти си ни верен фан заедно со Марли,па кажи си тука колку гола да ви дадеме ??
2 доста ви се или сакате пуна капа ???

Инаку фала на честитките,кога не можеш на ЈуБе да се радуваш боље е тука нели :)

Ке ја има мислам во живо Интер на некој од каналите на МТВ,не се секавам кој беше точно,па така да би требало да има забрана за еротски програми после 20 часот на истата програма :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
Сакам да им вратиме на јуве за поразот и да ги исфрлиме за да пропаднат тотално, а што е најтрагично ни куп нема да земат:pos2:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Ајде Тенкчо ти си ни верен фан заедно со Марли,па кажи си тука колку гола да ви дадеме ??
2 доста ви се или сакате пуна капа ???

Инаку фала на честитките,кога не можеш на ЈуБе да се радуваш боље е тука нели :)

Ке ја има мислам во живо Интер на некој од каналите на МТВ,не се секавам кој беше точно,па така да би требало да има забрана за еротски програми после 20 часот на истата програма :)
не бе не се радувам на интер онака ја гледав утакмицата.кога тогаш ќе дојде време да се радуваме како што беше порано

Сакам да им вратиме на јуве за поразот и да ги исфрлиме,за да пропаднат тотално а што е најтрагично ни куп нема да земат:pos2:
пола играчи се неизвесни така да нема да ме чуди да изгубиме зависи со кој состав ќе истрчаат
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
не бе не се радувам на интер онака ја гледав утакмицата.кога тогаш ќе дојде време да се радуваме како што беше порано


пола играчи се неизвесни така да нема да ме чуди да изгубиме зависи со кој состав ќе истрчаат
Само онака? Ај кажи кажи сеа...За Милан беше нели ? :pos:
Вториот болд... :(
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Само онака? Ај кажи кажи сеа...За Милан беше нели ? :pos:
Вториот болд... :(
не бе за никој не бев после разочарувањето во саботата не ми беше ни до фудбал дојдено и така и двајцата бегаат доста
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom