Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.541
Поени од реакции
14.674
мунтари да му го дадете на удине,
тој само ви расипува утакмици:toe:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.667
Поени од реакции
6.026
Се уништи традицијата коа игра Снајдер Интер не губи:toe:
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Се уништи традицијата коа игра Снајдер Интер не губи:toe:
Па се што е убаво секад завршува кога тогаш...И долгата традиција на Мурињо што е непоразен на домашен терен можеби ќе заврши во некое од наредните кола :smir::smir::smir:
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Слабо игра во последно време,доста трча ама изгубено ми делува :) Само кога ке помислам како играше првата утакмица против Милан,не можеа да го фатат,и за секоја топка се бореше,сеа малце е паднат у форма ваљда :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Слабо игра во последно време,доста трча ама изгубено ми делува :) Само кога ке помислам како играше првата утакмица против Милан,не можеа да го фатат,и за секоја топка се бореше,сеа малце е паднат у форма ваљда :)
Премногу!!!
 
Член од
15 јуни 2007
Мислења
353
Поени од реакции
21
Па се што е убаво секад завршува кога тогаш...И долгата традиција на Мурињо што е непоразен на домашен терен можеби ќе заврши во некое од наредните кола :smir::smir::smir:

Tvojot :drk::drk::drk: MILAN
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.258
Поени од реакции
2.253
Жирков им се врати на Челзи, денес одигра 10 мин., а како што читам и Чех може да биде фит за со Интер. Иако се уште не тренирал, моментално е излечен од повредата и е на психолошки прегледи. Ќе биде интересно доколку не се врати, бидејќи Хиларио сигурно нема да брани за со Интер!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.869
Поени од реакции
23.205
Марли, пак правиш раздор помеѓу фановиве, а? :pos:

Јас и Грејт си имавме муабет, кој некој наши и некој ваши членови не го разбраа, не сум ја крив :pos:

Пак несфаќаш, незнам што да ти речам, дали да се бунам кај админите да вметнат опција за цртање или слично, тој муабет беше меѓу мене и Марли, испаднав во право, јас и тој си го знаеме нашиот муабет, не биди падобранец :smir:

:)

Така е Грејт, само ја не сакав да продужим со дискусија која може и ќе отиднеше офтопик а те видов дека си љут ко пипер на суљота :pos:

пс. извинте за офтопик али морав да ги разјасним работеве и смирите се малу сите :pipi:

Иначе онтопик, ќе игра Чех со Интер ?? Имам фрлено јака кладба на Интер ве молим израдујте ме дека нема да игра :vozbud:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Хаха , се иам кладено со пола Скопје дека Интер ке го пројде Челзи :)):salut:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.486
Поени од реакции
58.768
Хаха , се иам кладено со пола Скопје дека Интер ке го пројде Челзи :)):salut:
Jас прочитав и дека Чех може да се врати, Интер има проблеми со формата, Челзи денес тепаше 4-1... ама тоа што Деко се кладел со пола Скопје дека проаѓаме е убедливо најлош показател до сега :pos:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Што мислите да го задржиме Мунтари во Интер до крајот на неговата "блескава" кариера и да служи како пример за тоа како еден играч НЕ треба да игра и НЕ треба да се однесува на терен???
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.520
Иначе онтопик, ќе игра Чех со Интер ?? Имам фрлено јака кладба на Интер ве молим израдујте ме дека нема да игра :vozbud:
играл не играл нема врска, нека си ја изгради интер играта и нека се наметне па ако сака и абиати нека им брани :)
инаку додека бранеше чех дадовме 2 на меаца, кога влезе хиларио ниеден така да мене тоа барем мене не ми прави разлика :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Едит: Деко уживај, ја добиваш кладбата, штета што останата половина од Скопје е за Интер па неможеш и со нив да се кладиш:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom