Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Логично е тој да коментира, во вторникот кога играа Рома - Катанија коментираше тој, синоќа мислам дека не коментираше ни на МТВ 1 ни на МТВ 3. Така да 99 % е сигурно дека тој ќе коментира вечер. Ќе паѓаат возбудливи метафори од негова страна. :)

Форца Пандев ! :)
Да да, само да е Златко секогаш е интересно со него.

Ајде, мора да победиме, што има подобро од тоа да ги победиш Милан и Јувентус во рок од 4 дена :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.080
Еве доказ колку јуве е уплаштен дури играат со 4-5-1 само со амаури во напад:toe:,нека стаат и 2 автобуси на гол пак ке изгубат:toe:
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Извинете вака шо упаѓам,едно прашање само...Ке ја даваат на некоја телевизија?:smir:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Има и на ИнтерЊуз исто, дека доаѓа на лекарски прегледи... Ја уствари незнам кој е човеков. Бенфика, Портсмут, Валенсија... така нешто прочитав...
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Еве доказ колку јуве е уплаштен дури играат со 4-5-1 само со амаури во напад:toe:,нека стаат и 2 автобуси на гол пак ке изгубат:toe:
Диего ќе се уфрла у напад повремено а со другите напагачи мислам дека оправдано отсуствуваат
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Мтв 1 сто пати кажавме
Добро,не ме тепај само,нема да листам сеа 5 страни да барам/и така со поминат лимит едвај отварам.

Очекувам Гочето да брцне повторно гол.:smir:
 

MkDon

Valencianista
Член од
22 септември 2008
Мислења
1.580
Поени од реакции
3.007
И во весниците во Валенсија пишува дека Фернандез е позајмен во Интер до крајот на оваа сезона.

Извор
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
И на вики го ставиле у Интер, кој е овој бре ?!?! :|
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Oд тоа што го начекав на нет односно од интер форумчиња, имал долга повреда лани, бил наводно одличен техничар, со добар дриблинг и остало, и добар во одбрана, под дифолт со оглед на она кое го бараа претпоставувам дека е centrocapista односно Мунтари иди у три лепе ако ''малиов'' е ѕвер.

Mи се свиѓа ова, типов незнам шо играч е али ми се свиѓа овој потег, од никаде, изненаџење



Таман, по клиповиве игра баш таму каде што ни фали играч, топ.

п.с. И на менаџер е стаен ко mc.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Не ме фаќајте за збор , не знам дал е тој Фернандес или Хернандес али ако е тој тој шо мислам од Валенсија , типов е шпански репрезентативец и одличен техничар \o/
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.624
Поени од реакции
43.480
Не ме фаќајте за збор , не знам дал е тој Фернандес или Хернандес али ако е тој тој шо мислам од Валенсија , типов е шпански репрезентативец и одличен техничар \o/
Португалец е, од клиповиве делуе топ, ама знаеме сите дека во истите секогаш ги има само оние добри моменти од фудбалерите, еден Менез беше претставен ко Зидан па у Рома не импресионираше. Битно се пополнуе таа празнина у средина, сега на секоја позиција имаат одлични играчи и добри алтернативи.

п.с. Толдоне, за колку не продаде, за колку :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom