Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Ne citav dali ste pisale,Groso potpisa za 5.5 milioni mi se cini,Veron se vrati u Argentina..i to
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Интер следната сезона осваја титула...ги купиле истите судии на Јувентус :pos: :pos:
Да се надеваме дека ќе ја расипат клетвава следната година :)...и дека ќе донесат некое засилување летово
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
adriano najverojatno ke si odi od inter zatoa sto izjavil deka ne e sreken vo inter i deka nemal dovolno zabava vo milano. Ova go izjavil dodeka treniral so Brazilskata fudbalska reprezentacija. Uste kazal deka: Bil sreken sto vo brazilskata reprezentacija go sakaat i bi trebalo da si odi od inter, i pokraj toa sto vo maj potpisal dogovor so inter koj trae do 30 Juni 2010 godina. Ostavame vremeto da pokaze
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
ako ojt od inter da dajt gospod prviot trening so drugiot tim da mu se skrsat kolenata na site drugi igraci i ovaj taka sam da se vrati pak tamu kade so pripaga INTER
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Odlicni nastapi denes na Burdiso i Kambiaso,vo dresot na Argentinskata reprezentacija
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
ај да даде Господ денес и на СТАНКОВИЌ:je::je:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
izgleda posle world cup adriano bega od inter :(:(:(:(:(:(
ama ako ojd toj tevez i kasano inter 100%
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
Адриано останува во Интер, нови засилувања има многу, Vieira, Maxwell, Maicon, Grosso, Dacourt, a се очекуваат одговорите од Тони и Ибрахимович.
Исто така според мене е изненадување што цело време на пријателски натпревари го игра Горан Славковски (некогаш по цел натпревар) и тоа кога е првиот тим!! Па со среќа на Горанчо...

и уште најважното: ТИТУЛАТА 2005/06 е наша!!!
ИНТЕР ШАМПИОН - 14 титула!! кој чека дочека... викендов ќе има прослава :) :)

FORZA ШАМПИОНИ ИНТЕР
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
FORZA ШАМПИОНИ ИНТЕР

Поддршка и од МЕНЕ
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
Димитар напиша:
Адриано останува во Интер, нови засилувања има многу, Vieira, Maxwell, Maicon, Grosso, Dacourt, a се очекуваат одговорите од Тони и Ибрахимович.
Исто така според мене е изненадување што цело време на пријателски натпревари го игра Горан Славковски (некогаш по цел натпревар) и тоа кога е првиот тим!! Па со среќа на Горанчо...

и уште најважното: ТИТУЛАТА 2005/06 е наша!!!
ИНТЕР ШАМПИОН - 14 титула!! кој чека дочека... викендов ќе има прослава :) :)

FORZA ШАМПИОНИ ИНТЕР
Ај конечно титула по неколку децении:duel::pos2:...И таа не ви е освоена туку подарена..Греота се, многу се трудат а ништо не постигнуваат..Сепак честито...:toe:
 
Член од
11 декември 2005
Мислења
314
Поени од реакции
1
Mesija напиша:
Ај конечно титула по неколку децении:duel::pos2:...И таа не ви е освоена туку подарена..Греота се, многу се трудат а ништо не постигнуваат..Сепак честито...:toe:
abe ako ne bese ova so juventus sto ke bea samioni. ja da sum na nivno mesto ne bi se raduval na vakva podarena titula. aj sega ke gi vidime vo narednava sezona, ako ne bidat sega sampioni, nikogas vo idninata nema da bidat
 

Mesija

Hardcore Superstar...
Член од
13 ноември 2005
Мислења
212
Поени од реакции
1
В година шампион ќе биде Рома, доста беше владеење на северните тимови во Италија...Чувајте го постов и ќе правиме муабет после сезоната...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
inter 4 life to e zivotot posle 10 godini navivanje dojde titula i pak ova sezona ke dojt druga :)
I LOVE INTER
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom