Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

BillyRijeka

BillyRijeka
Член од
3 февруари 2009
Мислења
84
Поени од реакции
15
кај нас уште сме на почетокот, ако се сеќава некој овде на форумот бевме 5 души, сега за сега супериорно одат работите!
сега ке падне шенгенскиот ѕид, не се исклучува шанса да се замине за милано напролет!

super, mi od Hrvatski fan klub ima da vam pomognemo koliko mozemo, a mozemo, jer imamo dobre veze u Milanu...pozdrav i Forza Inter...
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Мора да отидеме на пролет на утакмица,против кој и да играат...ако одиме да одиме сите од форумов што се за Интер,ке биде опасно :)

Гледам фановите од Хрватска на сликата добра екипа се машала,само нека се наголемува па да им отидеме заедно,ке се чудат :tv:

П.С....имам интересна идеја :)

На пролет можеме и маици да направиме,кој е за нека пише,мислам дека добра идеја е ова...:toe:
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Мора да отидеме на пролет на утакмица,против кој и да играат...ако одиме да одиме сите од форумов што се за Интер,ке биде опасно :)

Гледам фановите од Хрватска на сликата добра екипа се машала,само нека се наголемува па да им отидеме заедно,ке се чудат :tv:

П.С....имам интересна идеја :)

На пролет можеме и маици да направиме,кој е за нека пише,мислам дека добра идеја е ова...:toe:
да да имаш целосна поддршка од мене........ за маици добра идеја, дајте некоја идеја, "графичкиот оддел" на www.fcinter.com.mk ќе ја изреализира :):zver:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.340
Поени од реакции
6.272
да да имаш целосна поддршка од мене........ за маици добра идеја, дајте некоја идеја, "графичкиот оддел" на www.fcinter.com.mk ќе ја изреализира :):zver:
марсо ти и тони одамна не немате изненадено со некој добар wallpaper на веб страната!
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Добра идеа. Само да се собереме тогаш за некоја утакмица, па со помош на Хрватите може да отидеме едно комбе до Милано.

Здравје боже... :)
 
Член од
21 мај 2006
Мислења
428
Поени од реакции
6
Деки повреден, изјави дека од 70 мин против Рома почувствувал огромна болка на задната ложа и нема да настапи на пријателските натпревари на Србија!:toe:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.237
Поени од реакции
41.559
Деки повреден, изјави дека од 70 мин против Рома почувствувал огромна болка на задната ложа и нема да настапи на пријателските натпревари на Србија!:toe:
Така така, нека исимулираат вакви повреди, како Снајди не го врзуваа на крај, за да не го земат на пријателски . :toe:

Паметно паметно :tv:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.217
Поени од реакции
4.112
Добра идеа. Само да се собереме тогаш за некоја утакмица, па со помош на Хрватите може да отидеме едно комбе до Милано.

Здравје боже... :)
Jas sakam da se sobereme da ideme za milano ke bide jako da ideme barem 6-7 dusi od forumov,pa moze i so hrvatite so se za inter da dojdat so nas.Inace sakam da idam na inter - milan na 24 januari ali da vidime so ke kaze martin-gerard koja ke bide cenata i kolku ke bide karta ako ima se razbira.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
Факултетов... зезната работа. :pos:
ова А1 А2 брат душа ми зема, младост....

марсо ти и тони одамна не немате изненадено со некој добар wallpaper на веб страната!
ај ќе се заангажирам сега повеќе ви ветувам имате едно-две добри парчиња од мене
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
mnogu dobra ideja baram i jas dolgo vreme drustvo da se odi za milano inace od strumica sum strasen navivac na inter od mali nozi pa ne bi bilo loso da se sobereme za nekoj utakmica pozzz

кај нас уште сме на почетокот, ако се сеќава некој овде на форумот бевме 5 души, сега за сега супериорно одат работите!
сега ке падне шенгенскиот ѕид, не се исклучува шанса да се замине за милано напролет!
pozdrav od strasen fan na inter uste od mali noze mnogu dobra ideja da se odi u milano site zaedno dolgo vreme baram drustvo za tamu pa daj boze i da se organizirame da odime site zaedno pozzzz

кај нас уште сме на почетокот, ако се сеќава некој овде на форумот бевме 5 души, сега за сега супериорно одат работите!
сега ке падне шенгенскиот ѕид, не се исклучува шанса да се замине за милано напролет!
inace neznam za kombe kolku pari e ama znam deka preku sofja bugarija ako si rezerviras avionska karta najmalku 1mesec porano nekade izleguva okolu 70 evra(plus minus 10 evra za avionska taksa ova ona) povratna karta i mislam oti poveke se isplatuva so avion pozzzz
 
Член од
23 февруари 2009
Мислења
166
Поени од реакции
5
mnogu dobra ideja baram i jas dolgo vreme drustvo da se odi za milano inace od strumica sum strasen navivac na inter od mali nozi pa ne bi bilo loso da se sobereme za nekoj utakmica pozzz


pozdrav od strasen fan na inter uste od mali noze mnogu dobra ideja da se odi u milano site zaedno dolgo vreme baram drustvo za tamu pa daj boze i da se organizirame da odime site zaedno pozzzz


inace neznam za kombe kolku pari e ama znam deka preku sofja bugarija ako si rezerviras avionska karta najmalku 1mesec porano nekade izleguva okolu 70 evra(plus minus 10 evra za avionska taksa ova ona) povratna karta i mislam oti poveke se isplatuva so avion pozzzz


Абе ти многу попален по Интер викаш 'Страшен Навивач'
не дај боже некој нешто да ти пререче:tapp:
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
25
Поени од реакции
1
epa od damna pratam i inter e del od mojot zivot samo so kasno doznav za ovoj fan klub ama ako ne se pozelni novi lica ke se odlogiram i nema so da idam pozzz
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom