Фан Клуб: Вардар

Член од
17 август 2014
Мислења
3.578
Поени од реакции
5.480
  • Пола милион евра за фри агент играч е супер
  • Дигањето цени беше намерна цел и директива од Самс за провокација заради казните од Уефа и тролањето од порталчињава
  • Барсегјан,не чепкајте ми го,море мамата ваша,имаше асистенција,но заради стилот на игра шо го наметнува Коњушарот,дефанзива,очекувате да се брани само :/
  • Нигеров намерно фатил нагло скроз кариера како секој нормален човек,да живее и работи во Австралија наместо јебан Кипар ....Едноставно си гледал да се обезбеди за во иднина ....Ко нашине....Ќе земаат подобро грдо пари во Кипар или Казакстан,наместо на Запад во подобра лига кариера ....
Neveruvam deka bi ostavil plata vo kipar od 6-10 000 evra za obicna rabota vo avstralija..
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Јас мислам дека треба да ги смените на билетара за печатени карти, така пишувало во мејлот или пдф-от..?
Не треба да се сменат. И од тобако да купиш ти даваат само пдф форма од нет испринтана и тоа е тоа.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Добро кој им курац со задоцнетиве одлуки. Уште стојам на мојот пост од првата утакмица со Малме. Со добар напаѓач уште во Шведска ќе бевме пласирани во следно коло.
Исто закаснето е и со промена на тренер ако се деси... веќе премногу работи заеба сељакот од Коњари.

Интернет експлорер не им е рамен.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Изгледа Самс не е задоволен и од некои други ствари у тимот не само од медиуми и навијачи.:D
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Поубаво утро и меможеше да добиеме.
Ајде уште двајцата директоеи да си дадат иставака и може да кажеме дека летово сме едно ниво погоре од прошла сезона.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Ова значи дека ќе има и нов газда? :D

Инаку, нели и за Фелипе се пишуваше дека е пред идење?

Нема да ме чуди овој од Гана да го доведоа место него...
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Ова значи дека ќе има и нов газда? :D

Инаку, нели и за Фелипе се пишуваше дека е пред идење?

Нема да ме чуди овој од Гана да го доведоа место него...
Ја колку што знам нигеров игра задњи везни и десен бек, ваљда не е ничија замена пошто на тоа место сме тенки.:unsure:
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Ова значи дека ќе има и нов газда? :D

Инаку, нели и за Фелипе се пишуваше дека е пред идење?

Нема да ме чуди овој од Гана да го доведоа место него...
Ништо да не те чуди, ако си иде бар некое милионче да земат од него.
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.244
Поени од реакции
8.316
Ништо да не те чуди, ако си иде бар некое милионче да земат од него.
Што ќе се чудиш од Илчо/Боби навака секој тренер си носеше играчи што беа поврзувани со одредена агенција. Така да ако почнат сега да ги враќаат печалбариве од Белгија да не се чудите. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom