Фан Клуб: Вардар

Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
dobro, predavnicite nastrana, so niv ke se prae "muabet" na stadion ili niz grad, a sega da gi povikam Komitite na 23.10.2007 od 14h na Gradski u Tetovo na TETEKS-VARDAR, pa neka pobedi podobriot.
koj i da ide ponatamu ke mi bide favorit do kraj
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
23.10.2007, Градски стадион-Тетово, Тетекс-Вардар. Ги повикуваме сите КОМИТИ да присуствуваат заедно да го проследиме овој натпревар. Ќе има добар натпревар...па затоа повелете.

Поздрав од ВОЈВОДИ до КОМИТИ!
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
23.10.2007, Градски стадион-Тетово, Тетекс-Вардар. Ги повикуваме сите КОМИТИ да присуствуваат заедно да го проследиме овој натпревар. Ќе има добар натпревар...па затоа повелете.

Поздрав од ВОЈВОДИ до КОМИТИ!
Востание да не дигате? :pos: Како и да е можеби и ја ќе доем на стадион.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Јебига бе...неможе да се смена имињата на навиачките групе, не се трескај и ти од земја. Немораш да доаѓаш...не ни требаш :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Shorty е баниран од темава поради куропецање и упропастување на дискусија. Следен чекор, бан од 10 дена.
 

ForFokSake

The Only Thing To Fear Is Running Out Of BEER !
Член од
26 јануари 2007
Мислења
429
Поени од реакции
0
сега со Партизан треба да се покажеме у најдобро светло и ние и Фк Вардар.Ке биде мн добра утакмица мислам иако пријателска само да не паднат инциденти.Вардар на прво место, партизан како мој фтор клуб :)
 
П

Паспарту

Гостин
педерска работа на овие од ффм, па вчера играше вардар натпревар како после 2 дена да игра друг!? ебате неписмените што не го одложеа за четврток натпреварот, а не за вторник, кога може за еден работнички да се клањаат овде и цели кола да одложуваат зашто неможе за вардар!?
 
П

Паспарту

Гостин
Ај бе па и ти не се лути. Важно е да се другаруваме :)
тоа да али многу е педерски вака. на работнички им одложуваа натпревари бидејќи имаа натпревар од првенство после 4-5 дена, а овде се работи за 2 натпревара во рок од 3 дена. уствари па што очекувам и ја од оној миле спиркоски кој нема 4 одд завршено, до вчера семки и пуканки продаваше, а сеа лигава ќе ни ја води :tapp:

битно ќе биде интересен натпревар, штета што мора еден да испадне у пм :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom